آخرین خبرها

چالش‌های زعفران‌کاری در بیجار/ کشت کشاورزی یا صنعتی؟ مساله اینست

زعفران‌کار بیجاری می‌گوید: در کل جهان زعفران جزو کشت کشاورزی است ولی متاسفانه در بیجار کشت زعفران به عنوان کشت صنعتی لحاظ شده و همین عنوان باعث شده برای تمدید جواز همانند جوازهای صنعتی از ما پول دریافت کنند.

ادامه خبر
0

با کودک نافرمان چگونه رفتار کنیم؟

رفتار با کودک نافرمان برای پدر و مادر ها بسیار مسئله ساز است. برای بچه های نافرمان، استحمام کردن، خوردن غذا یا رفتن به رخت خواب نبردی هر روزه است. معمولاً پدر و مادر ها هنگامی که بچه سروصدا به راه می اندازد، هرچه می خواهد به او می‌دهند ، به این ترتیب نافرمانی را در وی تقویت می کنند.

ادامه خبر
0

گریه‌کردن در دوران بارداری چه تاثیری بر جنین می گذارد؟

بعضی از خانم های باردار در دوران بارداری خود طیف وسیعی از احساسات از شادمانی و خوش‌حالی گرفته تا ناراحتی و غم و اندوه را تجربه می کنند، بنابراین حتی کوچک ترین مسایل هم میتواند در پیدایش این احساسات تأثیرگذار باشد.

ادامه خبر
0

نرم افزار خالی کردن رم ویندوز Reduce Memory 1.3

Reduce Memory سیستمتان کند شده است و قادر به اجرای بازی ها یا برنامه های سنگین نیستید؟ دائما اپلیکیشن های شما unresponsive می شوند؟ می توانید از این برنامه استفاده کنید تا رم خود را خالی کنید.
ادامه خبر
0

مدیر جهاد کشاورزی بیجار اعلام کرد: نبود صنایع تبدیلی مهمترین مشکل زنبورداران بیجاری/ برداشت 124 تن عسل در بیجار

مدیر جهاد کشاورزی بیجار با بیان اینکه نبود صنایع تبدیلی از مهمترین مشکل زنبورداران بیجاری است، گفت: امسال بیش از 124 تن عسل از تعداد چهارده هزار و 146 کندو برداشت شده است.

ادامه خبر
0

رئیس اوقاف و امور خیریه بیجار:ثبت ۱۰۲ موقوفه در بیجار/بیشترین میزان موقوفات در سطح روستاهاست

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیجار گفت:در حال حاضر ۱۰۲ موقوفه و ۱۱۲۶ رقبه درشهرستان بیجار وجود دارد که بیشتر موقوفات در سطح روستا ها واقع شده است.

ادامه خبر
0

eM Client Pro 7.2.36908.0 مدیریت ایمیل در ویندوز

یک نرم افزار پردازشگر Email طراحی شده برای ویندوز که دارای ابزار و ویژگی های قابل توجهی است مانند: تقویم ها، تماس ها و کارها می باشد. نرم افزار eM Client به راحتی قابل استفاده برای کلیه کاربران در هر سطحی از تجربه و توانایی میباشد.

ادامه خبر
0

اتوماسیون اداری چیست؟

تعاریف متعددی از سیستم‌های اتوماسیون اداری ارائه شده است. برخی از این تعاریف به شرح زیر است:
اتوماسیون اداری یا Office Automation  عبارت است از متصل کردن اطلاعات کامپیوترهای موجود در یک سازمان به کمک شبکه و با استفاده از یک برنامه نرم افزاری مشترک، تا انتقال اطلاعات، آمار ها، نامه ها و مکاتبات و نیز دستورالعمل ها به صورت کاملا یکپارچه و آسان انجام پذیرد.

ادامه خبر
0
Fatal error: Cannot redeclare custom_comments() (previously declared in /home2/bijaronl/public_html/engine/cache/system/plugins/dc4a4b2840fd60399eaf17305ca5c6dc.php:809) in /home2/bijaronl/public_html/engine/modules/custom.comments.php on line 59