bijar
      اطلاعیه ها و اخبار سایت:
قسمت دوازدهم ( 12 ) سریال قهوه تلخ برای دانلود در سایت قرار داده شد... به زودی دانلود سریال 24 در سایت قرار خواهد گرفت...

طرحی در مجلس به راه افتاده است مبنی بر اینکه آرای نمایندگان به صورت شفاف به مردم عرضه شود. اینکه کدام نماینده به چه طرح هایی رای مثبت به چه طرح هایی رای منفی و به چه طرح هایی اصلا رای نداده است، اینکه نماینده ی شهر شما چقدر در مجلس فعال بوده است و این فعالیت در چه راستایی بوده است. آیا به طرح های مثبت و سازنده رای مثبت داده است یا منفی یا اساسا در مجلس حضور داشته است یا خیر؟ 

حمدالله کریمی با بیان اینکه موافق طرح شفافیت آرای نمایندگان مجلس هستم و از پیشنهاد دهندگان این طرح بودم ، اظهار داشت: شفاف سازی آراء نمایندگان یک پون مثبت است که با یک ساز و کار مشخص باید مورد توجه قرار بگیرد. 

وی با تاکید بر اینکه شفاف سازی آراء نمایندگان موجب اعتماد سازی بیشتر در بین مردم می شود ، افزود: انجام این طرح موجب اعتماد سازی مردم به نمایندگان مجلس در خانه ملت می شود. 

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی گفت: هدف از انجام این طرح ایجاد یک نگاه ذره بینی که موجب بروز برخی مشکلات شود نیست، بلکه موجب می شود در طول دوران نمایندگی موکلین نمایندگان و مردمی که آن ها را به عنوان وکیل خودشان انتخاب کردند بر عملکرد آنان نظارت داشته باشند. 

کریمی تصریح کرد: امیدواریم با مشخص شدن یک برنامه مدون برای این طرح دچار افراط و تفریط نشویم و بتوانیم به درستی آن را اجرا کنیم. 

وی با تاکید بر اینکه وظیفه اصلی نماینده قانونگذاری و نظارت است ،بیان داشت: مطالبات محلی از نماینده خیلی زیاد است و گاها مجبور به خارج شدن  وظیفه اصلی و ذاتی خود می شود که نیازمند به اصلاح است و امیدوارم این طرح منجر به این شود که نمایندگان به وظیفه ذاتی خود بیشتر توجه کنند.


منبع خبر:سایر سایت ها

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.

ارسال نظر

نام :*
پست الکترونیک :
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود