آخرین خبرها

  کد خبر:1052
 1585بازدید
 0

رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان: جهاددانشگاهی ظرفیت تحقق رونق تولید را دارد

رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان با ذکر اینکه اولین نیاز تحقق رونق تولید،تامین اعتبار است، گفت: جهاددانشگاهی با تزریق اعتبار می تواند به یکی از دستگاه های برتر در بحث رونق تولید تبدیل شود.

[…]

حمدالله کریمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کردستان، با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی ظرفیتی عظیم است اظهار کرد: متاسفانه ظرفیت های این نهاد علمی در جامعه ناشناخته مانده و خوب معرفی نشده است.
وی با ذکر اینکه متاسفانه کم لطفی ها از سوی دستگاه های کشوری و استانی به جهاددانشگاهی بسیار زیاد است افزود: جهاددانشگاهی هم اکنون در بحث اعتبارات با مشکل روبرو است و زیبنده نیست یک نهاد انقلابی به این گونه مورد بی مهری قرار بگیرد.
رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان ادامه داد: با تقویت جهاددانشگاهی از لحاظ اعتبارات می توانیم نتیجه های خوبی را دریافت کنیم.
کریمی با بیان اینکه جهاددانشگاهی رسالت های بزرگی بر عهده دارد، گفت: خوشبختانه این نهاد انقلابی در بحث علم و فناوری و اشتغال در سطح کشور قدم های خوبی برداشته است.

وی با اعلام اینکه انتظار داریم جهاددانشگاهی مرکز، توجه بیشتری به استان کردستان داشته باشد تصریح کرد: علی رغم وجود مشکلات و محدودیت های موجود عملکرد مدیریت جهاد دانشگاهی در استان کردستان قابل تقدیر است.

کریمی با ذکر اینکه نباید به رونق تولید به شکل شعار توجه کنیم، ادامه داد: رونق تولید الزامات خود را دارد و اولین نیاز تحقق این شعار تامین اعتبار است.

وی ادامه داد: این ظرفیت در جهاددانشگاهی دیده می شود و با تزریق اعتبار این نهاد به یکی از دستگاه های برتر در بحث رونق تولید تبدیل می شود.

نماینده مردم شهرستان بیجار در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه گام دوم انقلاب در درجه اول باید توسط جوانان محقق شود، خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی یکی از نهادهایی است که همواره با جوانان در ارتباط است و می تواند با ارتباط هایی که در بدنه اجتماع و جوانان دارد گام های موثری را در این راستا بردارد.


منبع خبر:  خبرگزاری ایسنا
برچسب ها :  جهاددانشگاهی, کردستان, کریمی, دانشگاه بیجار, ظرفیت, تبدیل, دانشگاه آزاد بیجار, دانشگاه پیام نور بیجار, اخبار بیجار, بیجار, بیجار گروس, بیجار آنلاین
دسته بندی :   اخبار / فرهنگی و هنری
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1052
داغ ترین خبرها
دیدگاه کاربران کل نظرات :0
ارسال دیدگاه
 بیجار آنلاین
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
عکس خوانده نمی شود