آخرین خبرها

» اخبار / اجتماعی

تاریخ انتشار:   6 شهریور 1398, 10:53

  کد خبر:1069
 1996بازدید
 0

سالم بودن سیستم اداری استان را باید در عمل ثابت کرد

فرماندار شهرستان بیجار گفت: سالم بودن سیستم اداری استان و شهرستان را باید در عمل اثبات کرد نه در سخنرانی ها.

[…]

علی اکبر ورمقانی امروز (سه شنبه،۵ شهریور) در جلسه شورای اداری شهرستان بیجار که با محوریت تکریم از بازنشستگان و کارمندان ادارات در سینما آزادی بیجار برگزار شد، با اشاره به اینکه حدود ۴۰ پروژه با اعتبار ۲۱ میلیارد تومان در هفته دولت به بهره برداری می رسد اظهار کرد: این طرح ها در حوزه های  عمران روستایی و شهری، اقتصادی و رونق تولید است.
وی با اشاره به افتتاح مدرسه خیرساز عسکری در شهر بیجار ادامه داد: این مدرسه امروز با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان افتتاح و تحویل آموزش و پرورش شهرستان بیجار شد.
فرماندار شهرستان بیجار با بیان اینکه قدم به قدم خاک کردستان با خون شهدا آغشته شده است، گفت: خدا را شاکریم که این سعادت نصیب ما شده است تا در کردستان، دیار سرزمین مجاهدت های خاموش خدمت کنیم.

وی با اعلام اینکه پذیرفتن اینکه کارمند باشیم یعنی خداحافظی با مادیات، تصریح کرد: در شغل کارمندی بیشتر بُعد معنوی، انجام وظیفه و خدمت به مردم مورد توجه است.
ورمقانی با ذکر اینکه باید نگاه مردم به ادارات در شهرستان بیجار را عوض کنیم، ادامه داد: نسبت به سال گذشته نگاه مردم به ادارات مثبت شده است و شاید یک برخورد نامناسب، تکریم نکردن ارباب رجوع و بی توجهی باعث نگاه منفی مردم به ادارات باشد ولی باید کاری کنیم که هیچ صدای مخالفی برای ادارات شهرستان شنیده نشود.
وی در پایان با بیان اینکه سالم بودن سیستم اداری استان و شهرستان را باید در عمل اثبات کرد نه در سخنرانی ها خاطرنشان کرد: شاید در اداره ای افراد ناسالمی باشد ولی اینکه همه را به یک چوب برانیم ظلم است.
گفتنی است ؛ در پایان این مراسم از کارمندان نمونه و بازنشستگان ادارات شهرستان بیجار تقدیر و تشکر به عمل آمد.  


منبع خبر:  خبرگزاری ایسنا
برچسب ها :  شهرستان بیجار, ادارات بیجار, پایان, فرماندار بیجار, اخبار بیجار, بیجار گروس, bijar, bijaronline, بیجار آنلاین, بیجارسیتی
دسته بندی :   اخبار / اجتماعی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1069
داغ ترین خبرها
دیدگاه کاربران کل نظرات :0
ارسال دیدگاه
 بیجار آنلاین
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
عکس خوانده نمی شود