آخرین خبرها

» اخبار / اجتماعی

تاریخ انتشار:   28 آذر 1398, 11:02

  کد خبر:1151
 319بازدید
 0

شهردار بیجار از سمت خود استعفا داد/ عدم همراهی شورا دلیل استعفای شهردار

مهدی بیگ محمدپور با ارائه استعفای خود به شورای اسلامی شهر بیجار، رسما از سمت خود کناره گیری کرد.

[…]

شهردار بیجار در متن استعفا، دلیل استعفای خود را عدم تفاهم میان شهردار و برخی از اعضای شورای اسلامی شهر اعلام کرده است و ادامه راه را به صلاح مجموعه شهر و شهروندان ندانسته است. 

اختلاف اعضای شورای شهر و شهرداری مختص این دوره نیست ، اما در این میان کارگران شهرداری تنها بازماندگان کشمکش شهردار و شورای شهر هستند که 4 ماه حقوق و 6 ماه اضافه کاری معوقه دارند و در آستانه شب یلدا همچنان شرمنده زن و فرزندان خود هستند. 

مردم بیجار گروس در تاریخ 26 اردیبهشت سال 96 با حضور در پای صندوق های رای از بین کاندیداهای تایید صلاحیت شده 7 نفر را بعنوان اعضای شورای اسلامی برای برطرف کردن مشکلات شهری انتخاب کردند. 

با توجه به عملکرد و نظرات مردم ، نه اینکه شورای چهارم هیچگونه عملکرد مثبتی برای شهر نداشتند، بلکه موجب بروز مشکلات و چالش های بزرگ برای شهر هم شده بودند. 

بعد از آغاز بکار رسمی شورای پنجم، مردم دیار گروس در خوشبینانه ترین حالت منتظر اقدامات مثبت اعضای شورا بودند. 

همزمان با آغاز بکار رسمی شورای پنجم،منصور بهرامی با 5 رای بعنوان سرپرست شهرداری بیجار انتخاب شد. 

اما در همین ابتدای کار اعضای شورا بیشتر از سه روز نتوانستند آرای خود را تحمل کنند و در جلسه صبح چهارم شهریورماه سال جاری پس از گذشت سه روز از انتخاب قبلی خودشان، پشیمان و با تغییر تصمیمات و باز پس‌گیری آرای خود، نسبت به گزینه جدید دیگری برای معرفی سرپرست شهرداری بیجار اقدام! و «مهدی بیگ محمدپور» به عنوان سرپرست جدید شهرداری بیجار معرفی شد. 

در دی ماه سال 96 مهدی بیگ محمد پور با 7 رای قاطع اعضای شورای شهر بعنوان شهردار بیجار انتخاب شد و سکان کشتی به گل نشسته شهرداری بیجار با 30 میلیارد تومان را به دست گرفت. 

اما قضیه انتخاب شهردار بیجار به همین جا ختم نشد و مشکلات درونی شورای چهارم ، گریبانگیر شورای پنجم هم نیز شد. 

در دوره پنجم شورای شهر با وجود افراد تحصیلکرده و یکدست شهر بیجار روی خوش به چشم ندید و وضعیت کارگران روز به روز بدتر شد. 

کسب درآمد پایدار یکی از مولفه های مهم توسعه شهری است که نیازمند برنامه ریزی مدون می باشد، اما در این دوره اعضای شورای شهر و شهردار نتوانستند یک قدم برای کسب درآمد شهرداری بردارند. 

اعضای شورای شهر بیجار بهتر نیست به جای پرداختن به مسائل حاشیه ای ، شعار نویسی، اختلافات داخلی با اتحاد و همدلی که قول ان را به مردم داده بودید در راستای حل مشکلات شهر قدم بردارید؟؟

 

سه سال تمام سخنمان این بود ، موزاییک فروش و شیرینی فروش و مهندس برای شهرمان تصمیم می گیرند ، اما امروز به مدد انتخاب درست مردم معلم ، مهندس ، بازنشسته با 30 سال تجربه کار و دکتر در شورا حضور دارند ، لطفا پاسخگوی اذهان عمومی باشید و بدانید با رای همین مردم بر مسند شورای شهر تکیه زده اید.

 

اعضای شورای شهر بیجار بدانند تا انتخاب شهردار جدید فقط چند ماه دیگر بر میزان معوقات کارگران مظلوم و رنج دیده اضافه می شود.

 

انتهای پیام/


منبع خبر:  سایر سایت ها
برچسب ها :  شهردار, شهرداری, شهرداری بیجار, عدم همراه اعضای شورا, شورای شهر بیجار
دسته بندی :   اخبار / اجتماعی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1151
داغ ترین خبرها
دیدگاه کاربران کل نظرات :0
ارسال دیدگاه
 بیجار آنلاین
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
عکس خوانده نمی شود