آخرین خبرها

» اخبار / فرهنگی و هنری

تاریخ انتشار:   20 تیر 1397, 10:38

  کد خبر:116
 3730بازدید
 0

همایش مدافعان حریم خانواده در بیجار برگزار شد

به مناسبت روز حجاب و عفاف همایش مدافعان حریم خانواده در سالن شهید رحمانی سپاه بیجار برگزار شد.[…]

مسئله حجاب که یک دستور دینی است از مسائل مهم جامعه ما است و با بسیاری از مسائل پیوند خورده،دارای ابعاد سیاسی ،اجتماعی،اقتصادی و فرهنگی شده است.
حجاب از آن جهت که خطابش با زنان است،به نیمی از افراد جامعه مربوط می شود و از آن جهت که در تنظیم روابط زن و مرد نقش مهمی ایفا می کند به همه افراد جامعه مربوط می شود.
در راستای تکریم بانوان محجبه و به مناسبت روز عفاف و حجاب همایش مدافعان حریم خانواده با حضور حجت الاسلام محسن مهدیزاده از مبلغان کارگاه آموزش خانواده ، فرماندار، فرمانده سپاه ، امام جمعه و جمعی از مسئولان و بانوان در سالن شهید رحمانی سپاه بیجار برگزار شد.
فرمانده سپاه بیجار در این مراسم با بیان اینکه توجه به مقوله حجاب و عفاف نباید منوط به یک هفته شود ، اظهار داشت: نهادینه کردن فرهنگ حجاب و عفاف موجب موجب تقویت اعتماد به نفس نه تنها در بانوان بلکه تمامی افراد جامعه می گردد.
وی ضمن قدردانی از بانیان برگزاری مراسم هدف از برگزاری این گردهمایی را،ترویج سبک زندگی در سطح جامعه در مقابله با هجمه های پیش بینی شده دشمنان است.
شعبانی تصریح کرد:از بین رفتن حیا و عفت بانوان ما در حال حاضر به عنوان مهم ترین برنامه دشمنان علیه کشورهای اسلامی است و از همه  مهم تر گرفتن چادر از زنان به عنوان حفاظ زن را نیز در تیر رس اقدامات خود قرار داده اند.
فرمانده سپاه بیجار تاکید کرد: در حال حاضر برای برخورداری از بهداشت روانی در جامعه و افراد آن مطمئن ترین و بهترین راه پیروی از دستورهای الهی و قوانین شرعی و بخصوص حجاب و پوشش است.
وی خواستار توجه بیشتر مادران به فرزندان خود و تبین ارزش های اسلامی برای آنها شد.
در ادامه این مراسم حجت الاسلام مهدیزاده با استفاده از شیوه قصه گویی آیات و روایات حجاب را برای حاضرین بیان کردند.


منبع خبر:  بیجار یام ایران
برچسب ها :  
دسته بندی :   اخبار / فرهنگی و هنری
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=116
داغ ترین خبرها
دیدگاه کاربران کل نظرات :0
ارسال دیدگاه
 بیجار آنلاین
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
عکس خوانده نمی شود