آخرین خبرها

» اخبار / سیاسی

تاریخ انتشار:   8 دی 1398, 14:08

  کد خبر:1223
 210بازدید
 0

امام جمعه بیجار : بصیرت مردم در 9 دی سال 88 انقلاب را در برابر گزند دشمنان بیمه کرد

امام جمعه بیجار گفت: سه عنصر هوشمندی و درایت رهبر معظم انقلاب، بصیرت مردم و پیوند الهی بین امت و امامت موجب خلق حماسه بزرگ 9 دی شد که یک بار دیگر انقلاب اسلامی را در برابرگزند دشمنان بیمه کرد.

[…]

حجت الاسلام علی مرادی امام جمعه شهرستان بیجار ضمن گرامیداشت سالروز حماسه 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت اظهار داشت: قرآن نسبت فتنه نگاه ویژه ای دارد و واژه فتنه حدود  30 بار در قرآن مطرح شده و مشتقات آن حدود 16 بار در قرآن آمده است. 

وی افزود: فتنه بعنوان یک واژه ای که مورد تامل و دقت نظر خداوند سبحان در قرآن کریم است ،که مردم باید توجه داشته باشند فتنه یک چیز جدیدی نیست و در طول تاریخ اسلام و قبل از آن مسلمانان گرفتار آن شده اند . 

امام جمعه بیجار با اشاره به فتنه سال 88 بیان داشت: فتنه ای که در سال 88  اتفاق افتاد مثل همان فتنه های که در تاریخ اسلام رخ داده بود ریشه آن بر اساس بیان حضرت علی (ع) هواپرستی و جاه طلبی و فتنه انگیزی فتنه طلبان است و علائم آن هم غبار آلود کردن فضای جامعه که برای ایجاد آن حق را با باطل ممزوج می کنندکه تشخیص آن برای افراد معمولی و غیر بصیر سخت است. 

وی گفت: در سال 88 با طراحی استکبار جهانی این فضا در کشور اتفاق افتاد و شعار فتنه گران واژه تقلب در انتخابات بود که واقعیت نداشت و دروغی بود شاخدار که بعدها فتنه گران و طراحان آنها مکرر اعتراف کردند تقلبی صورت نگرفته اما فقط برای اینکه فتنه ای ایجاد بکنند از این واژه استفاده کرده بودند. 

حجت الاسلام مرادی تصریح کرد:فضای جامعه در سال 88 با رهبری یک عده بی بصیرت ملتهب شد و اردو کشی های زیادی به خیابان ها اتفاق افتاد که موجب تخریب اموال عمومی و متحمل شدن ضرر  و زیان های زیادی به نظام شد. 

وی ادامه داد: سه عنصر هوشمندی و درایت رهبر معظم انقلاب، بصیرت مردم و پیوند الهی بین امت و امامت موجب خلق حماسه بزرگ 9 دی شد که یک بار  دیگر انقلاب اسلامی را در برابرگزند دشمنان بیمه کرد. 

امام جمعه بیجار با مقایسه فتنه سال 88 با اتفاقات اخیر در آبان 98 گفت: سه عنصر مهم پیروزی علیه فتنه سال 88 در فتنه سال 98 هم دخیل بود با این تفاوت که بصیرت مردم در سال 98 بالا رفته بود و مردم با شنیدن سخنان رهبر معظم انقلاب با جدا کردن خود از صف اغتشاشگران آبی بر آتش فتنه گران ریختند و نگذاشتند آسیبی به اصل نظام برسد. 

حجت الاسلام مرادی تاکید کرد: فتنه هر زمانی در راه است ، اما مسوولین امر باید توجه کنند فرصتی برای گرگ های که با چنگ و دندان نسبت به انقلاب و نظام طمع دارند ، ندهند و مردم هم پیوسته متوجه باشند که احتمال هست فتنه گران با شعارهای دیگر وارد میدان شوند . باید با بصیرت در مقابل آنها ایستادگی کرد. 

امام جمعه بیجار بر انجام درست ماموریت های مسوولان در راستای رفع مشکلات مردم تاکید کرد و بیان داشت: مردم بعنوان ولی نعمتان انقلاب با تمام سختی ها اصل نظام را حفظ کرده اند و باید برای رفع مشکلات آنها از هیچ تلاشی دریغ نکرد.


منبع خبر:  بیجار بام ایران
برچسب ها :  بصیرت, انقلاب, بیجار, حماسه 9دی, حمایت از رهبری, اخبار بیجار, شهرستان بیجار, بیجار گروس, بیجار آنلاین
دسته بندی :   اخبار / سیاسی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1223
داغ ترین خبرها
دیدگاه کاربران کل نظرات :0
ارسال دیدگاه
 بیجار آنلاین
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
عکس خوانده نمی شود