آخرین خبرها

» اخبار / حوادث

تاریخ انتشار:   15 بهمن 1398, 01:16

  کد خبر:1327
 472بازدید
 0

قتل مادر بیجاری توسط دخترش!

ماموران در ادامه پی بردند چند سال پیش پدر خانواده طی حادثه ایی جان خود را از دست داده  و دیه خون بهاء به این خانواده تعلق گرفته است  و از زمان دریافت خون بهاء با مادرش دچار اختلاف شده است.

[…]

 ماموران در ادامه پی بردند چند سال پیش پدر خانواده طی حادثه ایی جان خود را از دست داده  و دیه خون بهاء به این خانواده تعلق گرفته است  و از زمان دریافت خون بهاء با مادرش دچار اختلاف شده است. 

پزشکی قانونی در این مرحله ساعت مرگ مقتوله را  ۶/۳۰دقیقه صبح اعلام کرد،در حالیکه دختر جوان ساعت ۱۰ صبح خبر سقوط ساختگی مادرش را اطلاع داده بود. 

اعتراف به قتل 

سروان محسن گل زردی رئیس پلیس اگاهی گفت: س.ح سعی داشت با داستان سرایی‌هایش خود را در ماجرای قتل مادرش بی گناه معرفی کند اما وقتی در برابر مدارک پلیسی و تناقض گویی هایش قرار گرفت، به ناچار لب به اعتراف گشود. وی افزود: دختر جوان گفت سالها پیش پدرم را طی حادثه ایی از دست دادم و به دنبال این پول خون بهائی به ما تعلق گرفت که مادرم بدون اطلاع من همه پول را به حساب برادرم که در تهران ساکن است واریز کرد. 

سروان گل زردی ادامه داد: دختر در اعترافاتش اوره که بارها از مادرم درخواست پول کردم واز وی خواستم که مبلغی را برای گذراندن زندگی و آینده ام به من دهد اما اواز این کار امتناع می کرددرگیری ما به همین دلیل بالا گرفت  ومن اورا از پله ها هول  دادم وپس از آن با ضربات پی در پی  سر مادرم را به دیوارکوبید هپس از اطمینان از فوت وی صحنه را ازخون های ریخته شده پاک کرده و لباس های مادر را عوض کرده و پس از ان به اورژانس اطلاع داد. 

رئیس پلیس آگاهی  اظهار داشت : دختر چندین بار در انظار عمومی مادر را تهدید به قتل کرده بود و طراحی این نقشه کاملا برنامه ریزی شده  بوده است.گل زردی گفت:  پس از تحقیقات تکمیلی  قاتل بودن دختر جوان اثبات شد و دختر جوان به زندان سنندج و پرونده برای صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری فرستاده شد.


منبع خبر:  بیجار بام ایران
برچسب ها :  بیجار, حوادث در بیجار, قتل در بیجار, حادثه در بیجار, بیجار گروس, بیجار آنلاین, اخبار بیجار, بیجارسیتی, bijar, bijaronline, بام ایران بیجار
دسته بندی :   اخبار / حوادث
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1327
داغ ترین خبرها
دیدگاه کاربران کل نظرات :0
ارسال دیدگاه
 بیجار آنلاین
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
عکس خوانده نمی شود