آخرین خبرها

» اخبار / سیاسی

تاریخ انتشار:   2 اسفند 1398, 00:25

  کد خبر:1337
 355بازدید
 0

امتناع فرماندار بیجار از صدور کارت خبرنگاران پوشش خبری انتخابات

در آستانه برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی فرماندار شهرستان بیجار از صدور کارت برای خبرنگاران جهت پوشش خبری این رخداد سیاسی بزرگ امتناع می کند.

[…]

ماراتن بزرگ سیاسی به روزهای حساس خود نزدیک شده و روز جمعه ۲ اسفند مردم ایران با حضور در پای صندوق های رای حماسه دیگری خلق می کنند.
مشارکت حداکثری مردم در انتخابات نشان دهنده توسعه، فهم و تحلیل سیاسی جامعه است و رسانه ها نقش مهمی در انعکاس این رویداد بزرگ سیاسی دارند.
در حالیکه کمتر از یک روز به زمان برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری باقی مانده است، فرماندار شهرستان بیجار از صدور کارت و مجوز برای خبرنگاران پوشش خبری این رویداد امتناع می کند.
خبرنگار کردتودی از روز گذشته جهت انجام این امر چندین بار با معاون سیاسی امنیتی فرمانداری بیجار و شخص فرماندار تماس گرفته اما تلاش ها همچنان بی نتیجه مانده است.فرماندار شهرستان بیجار حضور خبرنگاران را در شعب انتخاباتی نقض صریح قانون اعلام کردند و بیان داشتند: لزومی ندارد بغیر از نماینده صدا و سیما کسی در شعب انتخاباتی شهرستان حضور داشته باشد و برای خبرنگار صدا و سیما کارت هولوگرام صادر شده است.
ورمقانی گفت: ما موظف به اجرای قانون هستیم و لاغیر و فقط به نماینده صدا و سیما مجوز میدهیم و خبرنگاران میتوانند خارج از شعبات کارهای خبری خود را پیگیری کنند و لزومی بر حضور آنها در شعب انتخابات نیست!


منبع خبر:  سایر سایت ها
برچسب ها :  اخبار سیاسی بیجار, بیجار, خبرنگاران, شهرستان بیجار, فرماندار بیجار, انتخابات بیجار, بیجار آنلاین
دسته بندی :   اخبار / سیاسی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1337
داغ ترین خبرها
دیدگاه کاربران کل نظرات :0
ارسال دیدگاه
 بیجار آنلاین
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
عکس خوانده نمی شود