آخرین خبرها

» اخبار / حوادث

تاریخ انتشار:   18 اردیبهشت 1399, 01:53

  کد خبر:1422
 607بازدید
 0

تندباد به شبکه برق بیجار خسارت زد

رییس شبکه توزیع برق بیجار گفت: تندباد عصر چهارشنبه موجب شکستن ۱۵ پایه شبکه فشار متوسط در سطح شهرستان شد.

[…]

هادی محمد مرادیان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: عصر چهارشنبه در پی تندبادی با سرعت ۷۵ کیلومتر بر ساعت، موجب شکستگی حدود ۱۵ پایه شبکه فشار متوسط در مسیر بیجار به زنجان و در محدوده روستای بیانلو شده است.

وی افزود: این شکستگی که موجب قطع برق در برخی از نقاط شهرستان شد و در کوتاه ترین زمان ممکن، نیروهای اتفاقات برق و سیمبانان با وجود خطراتی که این تندباد در پی داشت، موفق شدند این قطعی را بصورت موقت رفع کنند.

رییس شبکه توزیع برق بیجار گفت: گروه‌های اتفاقات برق شهرستان تا بامداد پنجشنبه در حال تعمیر و اصلاح شبکه بودند و در حال حاضر اقدامات ایمنی جهت پیشگیری از قطعی مجدد شبکه برق در محل اجرا شده است.

وی با اشاره به اینکه برآورد دقیق خسارت وارد شده به شبکه برق شهرستان نیازمند تهیه گزارش توسط کارشناس است گفت: طبق برآورد اولیه از محل حادثه، میزان خسارت بیش از ۷۰۰ تا ۸۰۰ میلیون ریال است.

محمد مرادیان ازسرگیری فعالیت مامورین قرائت پس از توقف یک ماهه هم خبرداد و گفت: استفاده از پوشش مناسب و رعایت نمودن دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا به منظور پیشگیری از انتقال آن دراولویت کاری مأمورین قرائت می‌باشد.

وی افزود: مشترکانی که هنگام مراجعه مأمور در محل حضور ندارند و یا به هر دلیلی تمایل ندارند مأموران قرائت به محل مراجعه کنند، می‌توانند پس از دریافت پیامک شرکت توزیع و در بازه زمانی مشخص شده در پیامک ارسالی، رقم کارکرد کنتور خود را از طریق سایت اینترنتی www.kurdelectric.ir و یا اپلیکیشن خدمات غیرحضوری برق که از همین سایت قابل دریافت است، اعلام نمایند.

شهرستان ۸۹ هزار نفری بیجار در ۱۴۲ کیلومتری شرق شهر سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد.


منبع خبر:  خبرگزاری ایرنا
برچسب ها :  شهرستان بیجار, بیجار, توزیع برق بیجار, اتفاقات رخ داده در بیجار, خسارت شبکه برق بیجار, تندباد در بیجار, خسارت مالی تندباد به بیجار, اخبار بیجار, بیجار گروس, بیجارآنلاین
دسته بندی :   اخبار / حوادث
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1422
داغ ترین خبرها
دیدگاه کاربران کل نظرات :0
ارسال دیدگاه
 بیجار آنلاین
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
عکس خوانده نمی شود