آخرین خبرها» اخبار / ورزشی

تاریخ انتشار:   7 مرداد 1399, 10:25

  کد خبر:1495
 6487بازدید
 0

دعوت عضو تیم ملی جهت صرفه جویی در مصرف برق تنها با درک حس نوع دوستی محقق می شود

سمانه مشکاتی عضو تیم ملی اسکی روی چمن بانوان ایران از مردم برای پیوستن به پویش «به وقت روشنایی» دعوت کرد.

[…]

سمانه مشکاتی با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی و افزایش دما و بالا رفتن مصرف برق اظهار داشت: راه اندازی کمپین به وقت روشنایی نقش موثری در استفاده بهینه از انرژی برق دارد.  

  وی ضمن حمایت از این پویش و دعوت مردم به این حرکت اجتماعی افزود: مدیریت و استفاده بهینه از انرژی برق نقش موثری در صرفه جویی دارد.    

عضو تیم ملی اسکی روی چمن ایران با تاکید بر اینکه راه اندازی این پویش در وضعیت موجود به بهبود شرایط زندگی و وضعیت اقتصادی کمک موثری می کند، گفت:  همه باید با همکاری و هماهنگی هم کشور را آباد کرده و نسبت به هموطنان احساس نوع دوستی داشته باشیم.    

مشکاتی ادامه داد: یکی از وسایل برقی پر مصرف این روزها کولر است که اگر هر فرد ایرانی در طول 24 ساعت تنها 15 دقیقه آن راد خاموش کند شاهد نتیجه ای بسیار خوبی در اقتصاد کشور هستیم.   

وی تصریح کرد: در وضعیت کرونایی که موجب بار اضافی بر دوش مردم شده است راه اندازی پویش صاحب خانه خوب نتیجه خوبی داشت و امیدواریم شاهد حضور مردم در پویش اجتماعی به وقت روشنایی در راستای استفاده بهینه از برق و صرفه جویی در آن باشیم.


منبع خبر:  سایر سایت ها
برچسب ها :  سمانه مشکاتی, عضو تیم ملی اسکی ایران, پویش به وقت روشنایی, صرفه جویی در برق, اخبار بیجار, اخبار ورزشی بیجار, بیجارآنلاین, مجله اینترنتی بیجارآنلاین
دسته بندی :   اخبار / ورزشی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1495
داغ ترین خبرها
دیدگاه کاربران کل نظرات :0
ارسال دیدگاه
 بیجار آنلاین
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
عکس خوانده نمی شود