آخرین خبرها  کد خبر:1502
 7764بازدید
 0

بیش از ۳۵۳ میلیارد ریال تسهیلات به کشاروزان بیجاری پرداخت شد

مدیر جهاد کشاورزی بیجار گفت: ۳۵۳ میلیارد و ۹۰ میلیون ریال تسهیلات ارزان قیمت در سال زراعی ۹۸ به کشاورزان متقاضی در این شهرستان برای اجرای طرح یا خرید ادوات پرداخت شده است.

[…]

پیمان قمری روز شنبه اظهار داشت: در سال زراعی ۹۸ به تعداد ۳۵۱ طرح مبلغ ۳۵۳ میلیارد و ۹۰ میلیون ریال اعتبار از محل های تبصره ۱۸ ملی و استانی، کمک‌های فنی اعتباری مکانیزاسیون به کشاورزان شهرستان پرداخت شد.

وی افزود: از این میزان تسهیلات ارزان قیمت، بانک کشاورزی با ۳۲۴ طرح به مبلغ ۳۲۸ میلیارد و ۹۲۰ میلیون ریال در حدود ۹۲ درصد کل تسهیلات را به کشاورزان پرداخت کرد که بیشترین سهم پرداختی در این بخش است.

مدیر جهاد کشاورزی بیجار تاکید کرد: پست بانک نیز با ۲۱ طرح به مبلغ ۱۲ میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال در حدود ۳/۶ درصد تسهیلات بخش کشاورزی را به متقاضیان پرداخت کرده است.

او یادآور شد: بانک توسعه تعاون با ۶ طرح به مبلغ ۱۱ میلیارد و ۲۲۰ میلیون ریال در حدود ۳/۱۷ درصد در پرداخت تسهیلات ارزان قیمت بخش کشاورزی با مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان همکاری داشته است.

قمری اضافه کرد: اجرای این طرح ها موجب تثبیت و ایجاد شغل در روستاهای محروم شد و با اجرای طرح های آبرسانی اصولی موجب به حداقل رساندن هدر رفت مصرف آب و در نتیجه احیای روستاها و توسعه و رونق کشاورزی شهرستان است.
بیجار با داشتن بیشترین گستردگی جغرافیایی و ۸۹ هزار نفر جمعیت در ۱۴۰ کیلومتری شرق سنندج مرکز استان کردستان واقع است و غالب کشاورزی این منطقه به صورت دیم و کشت سنتی است.


منبع خبر:  خبرگزاری ایرنا
برچسب ها :  bijar, اخبار بیجار, بیجار, جهاد کشاورزی بیجار, تسهیلات به کشاورزان بیجاری, کشاورزان بیجاری, بیجارآنلاین, کشاورزی در بیجار, مجله اینترنتی بیجارآنلاین, مجله اینترنتی
دسته بندی :   اخبار / اقتصادی و بازرگانی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1502
داغ ترین خبرها
دیدگاه کاربران کل نظرات :0
ارسال دیدگاه
 بیجار آنلاین
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
عکس خوانده نمی شود