آخرین خبرها» اخبار / اجتماعی

تاریخ انتشار:   6 آبان 1399, 21:49

  کد خبر:1539
 296بازدید
 0

تعویض 15 پمپ معیوب ایستگاههای پمپاژ در بیجار

مدیر امور آبفا بیجار از تعویض 15 پمپ معیوب و جایگزینی آنها با پمپ‌های جدید خبر داد و گفت: این اقدام در راستای تقویت آبرسانی روستایی و تقویت توان ایستگاههای پمپاژ انجام شده است.

[…]

بهزاد مرادی امروز در خصوص آخرین اقدامات صورت گرفته جهت آبرسانی به روستاهای شهرستان اظهار کرد: در ابتدای یکپارچه سازی طی بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد به دلیل تعدد، پراکندگی و ویژگی‌های خاص توپوگرافی منطقه، نوسان کمی و کیفی آب در فصول بهار و تابستان در اکثر روستاهای شهرستان بیجار نمایانگر بود و امسال نیز نسبت به سال‌های گذشته به علت شیوع ویروس کرونا و افزایش مصرف این مشکل مضاعف شده است.

وی افزود: از زمان ادغام شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی، اقدامات گسترده‌ای جهت شناسایی و احصاء مشکلات صورت گرفت و در ماه‌های اخیر توانسته‌ایم برخی از این مشکلات را که در کوتاه مدت امکان رفع آنها بود برطرف نماییم.

وی خاطرنشان کرد: برخی از مشکلات موجود نیز که نیاز به تدابیر خاص و یا تأمین اعتبار نیازدارد در برنامه بلند مدت امور آبفا بیجار قرار گرفته است.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان برخی از اقدامات انجام شده در راستای تقویت آبرسانی روستایی را تقویت توان ایستگاه‌های پمپاژ با تعویض 15 عدد پمپ‌های معیوب و راه‌اندازی و آماده به کار کر دن الکترو پمپ‌ها، اصلاح و بازسازی تابلو برق، افزایش ضریب ایمنی تأسیسات با اقدامات حفاظت فیزیکی و بیولوژیکی عنوان کرد.

مرادی خاطرنشان کرد: انجام عملیات و تعمیرات پیشگیرانه تابلوهای برق و تجهیزات ایستگا‌های پمپاژ در ادامه برنامه‌های افزایش راندمان تأسیسات، اصلاح و بازسازی یک کیلومتر از شبکه توزیع و تهیه و نصب کنتور حجمی روستایی از دیگر اقدامات انجام گرفته در این چهارچوب بوده است.

وی اضافه کرد: تقویت توان ایستگاههای پمپاژ در بیجار با بکارگیری الکتروپمپ‌های جدید موجب ارتقاء آبرسانی به روستاهای شهرستان می‌شود.


منبع خبر:  خبرگزاری فارس نیوز
برچسب ها :  آبرسانی به بیجار, اخبار بیجار, آبفای بیجار, بیجارسیتی, بیجار, بیجارآنلاین
دسته بندی :   اخبار / اجتماعی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1539
داغ ترین خبرها
دیدگاه کاربران کل نظرات :0
ارسال دیدگاه
 بیجار آنلاین
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
عکس خوانده نمی شود