آخرین خبرها

» اخبار / پزشکی

تاریخ انتشار:   27 آبان 1399, 23:06

  کد خبر:1583
 2769بازدید
 0

بیش از پنج میلیارد ریال به شبکه درمان بیجار کمک شد

مدیر شبکه بهداشت و درمان بیجار از کمک پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی صاحبان معادن صبانور، کیمیا معدن سپاهان و زرین کند قره کند برای این شبکه خبر داد.

[…]

دکتر امیر مرسا روز سه شنبه اظهار داشت: با توجه به افزایش شیوع بیماری کووید۱۹ و نیاز به همیاری خَیرین سلامت در راستای تامین و تجهیزات مورد نیاز این بیماران، با همکاری مسوولین شهرستان، این مقدار کمک جذب شد.

وی افزود: مدیرعامل معدن صبانور با کمک سه میلیارد ریالی و مدیرعامل کیمیا معدن سپاهان با کمک ۷۵۰ میلیون ریالی در مرحله اول و واریز ۷۵۰ میلیون ریال دیگر در مرحله بعد از جمله کمک نقدی به این شبکه بوده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان بیجار یادآور شد:  مدیر عامل معدن زرین قره کند هم در خصوص تامین، تجهیز و ارتقای زیرساخت‌های بهداشتی مجموعه بهداشت و درمان بزودی یک میلیارد ریال به حساب شبکه واریز خواهد کرد.

او تاکید کرد: نظر به شرایط بحرانی شیوع کرونا و کمبود تجهیزات پزشکی و درمانی در بخش ایزوله عفونی بیمارستان با هدف ارائه خدمات مطلوب تر نیازمند یاری سبز خَیرین سلامت در این برهه از زمان است.

مرسا گفت: همشهریان می‌توانند کمک‌ها، نذورات و خیرات جاریه خود را به شماره‌ شبا IR۴۰۰۱۳۰۱۰۰۰۰۰۰۰۰۲۷۷۸۴۴۶۶۶ نزد بانک رفاه کارگران به نام خیرین شبکه بهداشت و درمان بیجار واریز کنند.

شهرستان ۸۹ هزار نفری بیجار در ۱۴۲ کیلومتری شرق شهر سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد و در حال حاضر ۲۳ نفر در بیمارستان امام حسین (ع) به علت بیماری کووید - ۱۹ بستری هستند.


منبع خبر:  بیجار بام ایران
برچسب ها :  بیجار, اخبار بیجار, ویروس کرونا در بیجار, خَیرین بیجاری, تجهیز کردن بیمارستان بیجار, ویروس کرونا, شبکه درمان بیجار, بیجارآنلاین
دسته بندی :   اخبار / پزشکی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1583
داغ ترین خبرها
دیدگاه کاربران کل نظرات :0
ارسال دیدگاه
 بیجار آنلاین
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
عکس خوانده نمی شود