آخرین خبرها

» اخبار / فرهنگی و هنری

تاریخ انتشار:   16 مهر 1397, 11:35

  کد خبر:287
 2151بازدید
 0

مرکز نوآوری و شکوفایی باید مقدمه احداث مرکز رشد در بیجار باشد

نماینده مردم بیجار: احداث مرکز نوآوری و شکوفایی باید مقدمه ای برای احداث مرکز رشد در شهرستان بیجار باشد .

[…]

حمدالله کریمی نماینده مردم شهرستان بیجار در مجلس شورای اسلامی امروز (شنبه، ۱۴ مهر) در آئین افتتاح مرکز نوآوری و شکوفایی خلاقیت شهرستان بیجار که در مرکز جهاد دانشگاهی این شهرستان برگزار شد، با اشاره به اینکه در مباحث مختلف پتانسیل هایی وجود دارد ، تصریح کرد: در کنار این پتانسیل ها مشکلاتی نیز وجود دارد و برای رفع این مشکلات باید به صورت تیمی و جمعی فکر کنیم در این صورت می توانیم مشکلات را پشت سر گذاشته و به جلو حرکت کنیم .

کریمی با ذکر اینکه مقام معظم رهبری در فرمایشات اخیر خود در میان بسیجیان فرمودند باید از داشته های خود استفاده کنیم ، ادامه داد: استفاده از داشته ها در توسعه شهرستان بیجار  بسیار مهم است .

وی با تأکید بر اینکه مدیر این مرکز خود باید فردی خلاق باشد ، خاطرنشان کرد: باید از جوانان نخبه در این مرکز حمایت شود تا در نهایت منجر به کسب و کار شود چرا که اگر علم و دانش وارد بازار نشود بی فایده است .

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی در پایان سخنان خود گفت: وجود مرکز نوآوری و شکوفایی باید مقدمه ای برای احداث مرکز رشد در شهرستان بیجار باشد .

در ادامه این مراسم سعیدی رئیس پارک علم و فن آوری استان کردستان با اشاره به اینکه این مرکز محل وجود تیم هایی است که بر روی مدل های مختلف کسب و کار فکر می کنند اظهار کرد: بسیاری از جوانان استعداد و علم ایجاد یک فرآیند خدماتی را دارند ولی توان تبدیل به ارزش افزوده را ندارند و این مشکل در استان کردستان بیشتر به چشم می خورد .

وی ادامه داد: در راستای رفع این مشکل دوره هایی با کمک جهاد دانشگاهی و دانشگاه پیام نور در نظر گرفته شده است جوانان را آموزش دهیم و جوانان اعتماد به نفس تبدیل ایده به پول را پیدا کنند .

رئیس پارک علم و فن آوری استان کردستان با بیان اینکه در این مرکز هر چیزی که مبتنی بر شغل است آموزش داده می شود ، گفت: در طرح تکاپو یکی از شهرستان های مد نظر در زمینه گیم و انیمیشن شهرستان بیجار است .


منبع خبر:  سایر سایت ها
برچسب ها :  بیجار, جوانان, کردستان, شکوفایی, مختلف, شورای, شهرستان بیجار, شورای بیجار, فرماندار بیجار, فرمانداری بیجار, بیجار کردستان, جوانان بیجاری, دانشگاه بیجار, بیجار گروس, بیجار آنلاین
دسته بندی :   اخبار / فرهنگی و هنری
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=287
داغ ترین خبرها
دیدگاه کاربران کل نظرات :0
ارسال دیدگاه
 بیجار آنلاین
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
عکس خوانده نمی شود