آخرین خبرها» اخبار / اجتماعی

تاریخ انتشار:   16 مهر 1397, 11:37

  کد خبر:288
 2636بازدید
 0

فرماندار این شهرستان خبر داد: هر لحظه در بیجار امکان وقوع یک بحران وجود دارد

فرماندار شهرستان بیجار: با شرایط جغرافیایی شهرستان بیجار هر لحظه امکان وقوع یک بحران وجود دارد

[…]

علی اکبر ورمقانی فرماندار بیجار امروز (شنبه، ۱۴ مهر)  در جلسه ستاد بحران شهرستان بیجار که در سالن جلسات شهدای گمنام فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با اشاره به اینکه امسال فصل سرما زودتر از سال گذشته آغاز می شود اظهار کرد: ادارات درگیر در رفع بحران آمادگی کامل را داشته باشند .

وی افزود: اطلاع رسانی خیلی مهم است و همکاری ستاد مدیریت بحران و اطلاع رسانی می تواند بحران را کاهش دهد .

فرماندار شهرستان بیجار با بیان اینکه در صدد راه اندازی اداره راهداری در شهر های حسن آباد و پیرتاج برای خدمت رسانی هر چه بهتر به مردم هستند ، گفت: با راه اندازی این دو مرکز و به کار گیری ماشین آلات موجود در معادن امسال کار برف روبی این مسیر ها به مشکل نمی خورد .

وی با اعلام اینکه با شرایط جغرافیایی بیجار هر لحظه امکان وقوع یک بحران وجود دارد ، تصریح کرد: باید ستاد مدیریت بحران هر لحظه آمادگی رفع یک بحران را داشته باشد .

پور جعفری رییس اداره راهداری شهرستان بیجار با ذکر اینکه ۲۶ درصد از وسعت استان کردستان مربوط به شهرستان بیجار است ، ادامه داد: شهرستان بیجار بیش از ۱۳۰۰ کیلومتر راه بین شهری و روستایی دارد .

وی با تأکید بر اینکه وسعت شهرستان بیجار با شهرستان های سنندج، سروآباد و کامیاران برابری می کند ، خاطرنشان کرد: این شهرستان با بیش از ۲۳۰ روستا پل ارتباطی بین ۳ شهرستان استان است .

وی ادامه داد در حالت استاندارد هر ۳۰۰ کیلومتر ۱۳ دستگاه برف روب لازم دارد که شهرستان بیجار با وجود اینکه بزرگ ترین شهرستان استان از نظر وسعت است تنها ۳۲ دستگاه معادل ۲۰ درصد استاندارد جهانی را دارد .

رئیس راهداری بیجار در پایان با اشاره به اینکه عمر دستگاه های برف روب شهرستان عمری ۳۵ ساله دارند ، یادآور شد: با این وجود سال گذشته راه عبور و مرور هیچ روستایی در شهرستان بیجار بیش از یک روز مسدود نبوده است .


منبع خبر:  خبرگزاری ایسنا
برچسب ها :  بیجار, بحران, فرماندار, استان, استاندارد, مدیریت, شهرستان بیجار, فرماندار بیجار, حوادث در بیجار, بحران در بیجار, راهداری بیجار, استان کردستان, بیجار کردستان, مدیریت در بیجار
دسته بندی :   اخبار / اجتماعی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=288
داغ ترین خبرها
دیدگاه کاربران کل نظرات :0
ارسال دیدگاه
 بیجار آنلاین
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
عکس خوانده نمی شود