آخرین خبرها

» اخبار / مذهبی

تاریخ انتشار:   17 مهر 1397, 08:09

  کد خبر:293
 1619بازدید
 0

۲۰ خانه قرآن شهری در شهرستان بیجار

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیجار گفت: تعداد ۲۰ خانه قرآن شهری در این شهرستان برنامه‌های آموزشی و ترویجی قرآن کریم را در طول سال اجرا می‌کنند.

[…]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی اظهار داشت: اشاعه فرهنگ قرآنی و تلاش برای کاربردی شدن آموزه‌های قرآن در زندگی مردم از مهم‌ترین رسالت های تأسیس خانه‌های قرآن است.
وی همچنین به اهمیت قرآن‌آموزی از زمان کودکی اشاره و بیان کرد: اگر از زمان کودکی به فراگیری قرآن بپردازیم تمام آیات آن با سرشت آدمی آمیخته می‌شود و تأثیرگذاری آن بیشتر است.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیجار بیان کرد: تعداد ۲۰ خانه قرآن شهری در این شهرستان برنامه‌های آموزشی و ترویجی قرآن کریم را در طول سال اجرا می‌کنند.
وی به نقش مؤسسات قرآنی در ترویج و اشاعه فرهنگ ناب محمدی اشاره و عنوان کرد: مؤسسات قرآنی مکانی مناسب برای پرورش استعدادهای قرآنی و ترویج فرهنگ ناب محمدی در جامعه هستند.
حجت‌الاسلام حسن رهبر به پررنگ‌تر کردن نقش قرآن در زندگی جوانان اشاره کرد و یادآور شد: همه ما مسلمانان باید در راستای قرآنی کردن هر‌چه بیشتر جامعه و اعتلای دین وگسترش فرهنگ ارزشی در جامعه تلاش کنیم.


منبع خبر:  سایر سایت ها
برچسب ها :  قرآنی, تبلیغات, زندگی, بیجار, کلاس های قرآنی, شهرستان بیجار, بیجار گروس, بیجار آنلاین, خانه های قرآنی
دسته بندی :   اخبار / مذهبی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=293
داغ ترین خبرها
دیدگاه کاربران کل نظرات :0
ارسال دیدگاه
 بیجار آنلاین
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
عکس خوانده نمی شود