آخرین خبرها

  کد مطلب:348
 771بازدید
 0

نویسنده گروسی محمود هاشم نیا

سید محمود هاشمی نیا در سال 1333 خورشیدی در شهرستان بیجار،بیجار گروس متولد شد.دوران شش ساله ی ابتدایی را در دبستان رضاشاه و دبستان ابن سینا به پایان رسانید.دوران دبیرستان را ( سه سال اول در دبیرستان کورش و سه سه سال دوم در دبیرستان پهلوی ) در رشته ی طبیعی به پایان رسانید.

[…]

سید محمود هاشمی نیا در سال 1333 خورشیدی در شهرستان بیجار،بیجار گروس متولد شد.دوران شش ساله ی ابتدایی را در دبستان رضاشاه و دبستان ابن سینا به پایان رسانید.

دوران دبیرستان را ( سه سال اول در دبیرستان کورش و سه سه سال دوم در دبیرستان پهلوی ) در رشته ی طبیعی به پایان رسانید. و در سال 52 در رشته طبیعی به پایان رسانید. در سال 52 در در رشته علوم انسانی وارد دانشسرای راهنمایی تربیت معلم شد و در سال 54 رسما به استخدام آموزش و پرورش درامد و در شهرستان بیجار مشغول به شغل مقدس معلمی گردید. او در تاریخ 1382/9/19 بازنشسته شد. هاشم نیا در سال 1348 عضو فعال مرکز فرهنگ مردم گردید و به تشویق و ترغیب استاد فقید سید ابوالقاسم انجوی شیرازی به جمع آوری فرهنگ مردم گروس پرداخت که حاصل آن تلاشهای آثار زیر است

1- فرهنگ مردم گروس

2-فرهنگ صداها

3-فلسفه حیوانات درباورهای مردم گروس

4-فرهنگ لغت مردم گروس

5-شهدا شمع محفل محفل بشیرت اند

6- بسیج و بسیجی از دیدگاه فرهنگ مردم گروس

7-جنایت و جنایت از دیدگاه فرهنگ مردم گروس

8-خاطرات معلمبرچسب ها :  فرهنگ بیجار, دبیرستانهای بیجار, شهرستان بیجار, نویسنده گروسی محمود هاشم نیا, بیجار, بیجار گروس, نویسنده بیجاری, بیجارسیتی, بیجار آنلاین
دسته بندی :   بیجار / هنرمندان و نویسندگان شهرستان
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=348
داغ ترین مطالب
دیدگاه کاربران کل نظرات :0
ارسال دیدگاه
 بیجار آنلاین
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
عکس خوانده نمی شود