آخرین خبرها

» اخبار / اجتماعی

تاریخ انتشار:   8 آبان 1397, 14:46

  کد خبر:369
 2698بازدید
 0

رئیس شورای شهر بیجار: نبود اعتبارات شورای شهر بیجار را با شرایط سخت مواجه کرده است

رئیس شورای شهر بیجار گفت: نبود اعتبارات شورای شهر بیجار را در طراحی پروژه های جدید با شرایط سخت مواجه کرده است 

[…]

حمید رضا همایی امروز (دوشنبه، ۷ آبان)  در جلسه علنی شورای شهر که برای اولین بار با حضور خبرنگاران در سالن جلسات ساختمان شورای شهر بیجار برگزار شد، اظهار کرد: از این تاریخ به بعد تمامی جلسات شورای شهر بیجار با حضور خبرنگاران تشکیل می شود .
وی افزود: شورای شهر وظیفه دارد اتفاقات و طرح هایی موجود را برای مردم شرح دهد و کانال خبرنگاران بهترین کانال برای شرح این مهم است .
رئیس شورای شهر بیجار با بیان اینکه خبرنگاران صدای مردم و انعکاس افکار عمومی هستند، بیان کرد: خبرنگاران می توانند صدای مردم را به جلسات شورای شهر و صدای شورای شهر را به مردم برسانند .
وی با اعلام اینکه دغدغه های اعضای شورای شهر در ابعاد مختلفی است، تصریح کرد: بخش عمده ای از این دغدغه ها مدیریت شهری است و عناصر تشکیل دهنده یک شهر بخش عمده ای از آن در شورا مدام در حال برسی و تصمیم گیری است .
همایی با ذکر اینکه نبود اعتبارات شورای شهر را با شرایط سخت مواجه کرده است، ادامه داد: با وجود اینکه نیاز سنجی پروژه های جدید در صحن شورای شهر انجام شده است متاسفانه شورا نمی تواند پروژه های جدیدی را طراحی کند .
رئیس شورای شهر بیجار ادامه داد: نبود درآمد برای شهرداری، کمبود ساخت و ساز در شهر دایره درآمد های شهرداری بیجار را کوچک کرده است .
همایی در ادامه افزود: رقم بالایی ماهانه صرف حقوق کارکنان شهرداری می شود و این رقم در سال با اعتبارات سالانه یک ساله شهرداری بیجار برابری می کند .
وی با تأکید بر اینکه برای دیدار با استاندار کردستان تا کنون چندین بار درخواست ملاقات شده است، خاطرنشان کرد: متاسفانه تا کنون موفق به دیدار با استاندار نبوده ایم و شورای شهر سنندج تنها شورای استان است که موفق به تشکیل جلسه با استاندار شده است .
رئیس شورای شهر بیجار در پایان با اشاره به بدهی های شهرداری بیجار، یادآور شد: پس از گذشت یک سال و نیم از عمر شورا کماکان با پدیده بدهی های شهرداری بیجار مقابله کرده و تا پایان 
۴ سال عمر شورای شهر ادامه خواهد داشت . 


منبع خبر:  خبرگزاری ایسنا
برچسب ها :  شورای شهر بیجار, بیجار, شهرداری بیجار, خبرنگاران بیجاری, اعتبارات بیجار, بیجار گروس, شهرستان بیجار, بیجارسیتی, اخبار بیجار, اخبار اجتماعی بیجار, بیجار آنلاین, بیجار بام ایران
دسته بندی :   اخبار / اجتماعی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=369
داغ ترین خبرها
دیدگاه کاربران کل نظرات :0
ارسال دیدگاه
 بیجار آنلاین
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
عکس خوانده نمی شود