آخرین خبرها

» اخبار / مذهبی

تاریخ انتشار:   21 آذر 1397, 11:58

  کد خبر:475
 2304بازدید
 0

رئیس تبلیغات اسلامی بیجار: گفتمان‌های دینی موجب ارتقای آگاهی جوانان شده است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بیجار گفت: تاثیرگذاری خوب و مطلوب برپایی گفتمان‌های دینی در مدارس و دانشگاه‌ها موجب ارتقای آگاهی جوانان شده است.

[…]

حجت‌الاسلام حسن رهبر به اهمیت برگزاری گفتمان های دینی اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از بزرگ ترین دغدغه های بزرگان دین و علما، پاسخ دهی مناسب به سئوالات و شبهات دینی بوده است که در این راستا گفتمان های دینی در قالب نشست های دینی و فرهنگی، چشم ‌اندازی از ماهیت دین را فراروی شرکت کنندگان نهاده است.

وی افزود:گفتمان های دینی ویژه مدارس با استفاده از توان و تجارب اساتید دینی در سطح شهرستان در حال برگزاری است که با استقبال بسیار خوب دانش آموزان مواجه شده است.

وی با بیان این که میزان شناخت نوجوانان و جوانان جامعه باید نسبت به مفاهیم دینی تقویت شود، افزود: برگزاری گفتمان های دینی یکی از مهمترین راه های نهادینه کردن مفاهیم دینی برای نسل جوان است.

حجت‌الاسلام رهبر در ادامه محور اصلی این گفتمان ها را آسیب های اجتماعی عنوان کرد و یادآور شد: برگزاری گفتمان دینی یکی از اولویت های برنامه های اداره تبلیغات اسلامی بیجار در راستای رفع شبهات فکری جوانان بوده که تاکنون بسیار مثمرثمر واقع شده و همچنان ادامه دارد.

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان بیجار تاکید کرد: این جلسات آثار بسیار خوبی دارد و شرکت‌کنندگان سوالاتی که در ذهن دارند به صورت حضوری یا مکتوب طرح می‌کنند و با توجه به اینکه امکان پاسخگویی از سوی کارشناسان وجود دارد کاری موفق بوده است.

حجت‌الاسلام رهبر تاکید کرد:گفتمان های دینی دانش آموزی با بهره از توان اساتید برجسته و اعزامی از استان قم در سطح مدارس و مساجد شهرستان بیجار برگزار شده و بیش از ۱۰۰۰ جوان بیجاری از این گفتمان ها بهره مند شدند.

وی عنوان کرد: در عصر ارتباطات و فناوری که استکبار جهانی ایمان و باور نوجوانان و جوانان این مرز و بوم را نشانه رفته بهترین شیوه تبلیغ‌، تبلیغ چهره به چهره است که می‌تواند در قالب گفتمان‌های دینی عملی شود.


منبع خبر:  خبرگزاری مهر
برچسب ها :  
دسته بندی :   اخبار / مذهبی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=475
داغ ترین خبرها
دیدگاه کاربران کل نظرات :0
ارسال دیدگاه
 بیجار آنلاین
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
عکس خوانده نمی شود