آخرین خبرها

  کد مطلب:498
 448بازدید
 0

وعده ای دیگر؛ افتتاح جاده بیجار_همدان تا پایان سال 98 !

رئیس اداره راه و شهرسازی بیجار از اتمام جاده افسانه ای بیجار همدان تا پایان سال کاری 98 خبر داد .

[…]

پروژه جاده افسانه ای بیجار همدان بعد از گذشت 40 سال همچنان دست خوش وعده و عیده های مسئولان برای افتتاح است.

جاده ای که از هر طرف به آن نگاه کنید تنها مزیت آن برگ برنده ای در دست کاندیداهای مختلف مجلس بود برای ربودن کرسی سبز بهارستان که برای برخی نیاز شگون داشت.

جاده بیجار همدان از شاهراه های مواصلاتی شمالغرب کشور است که افتتاح رسمی آن موجب کاهش ترافیک مسیر سنندج همدان نیز خواهد شد.

طولانی شدن افتتاح این پروژه مهم در شهرستان بیجار موجب بروز دست اندازهای شده است که در یک کلام می توان گفت نتیجه ندانم کاری و غفلت مسئولان و عدم انجام کار جهادی برای افتتاح رسمی این پروژه است.

رئیس اداره راه و شهرسازی بیجار در گفتگو با خبرنگارما اظهار داشت:قطعه انتهایی جاده بیجار همدان و ورودی بیجار از سمت همدان در حال اجرا است و تا پایان فصل کاری ۹۸ به اتمام می رسد.

وی با بیان اینکه شهرستان بیجار دارای ۳۰۸ کیلومتر راه بین‌شهری و حدود ۱۰۵۰کیلومتر راه روستایی می‌باشد، افزود: از کل راه روستایی موجود در شهرستان تا امروز ۴۹۰ کیلومتر آن آسفالت شده است ۳۹۰ کیلومتر شوسه و مابقی آن راه خاکی می باشد.

مطلبی کاهش اعتبارات، پراکندگی روستاها و مشکلات تامین قیر را سه فاکتور اصلی کندی تکمیل شبکه راههای روستایی در شهرستان بیجار اعلام کرد.

وی در خصوص وضعیت کنار گذر جنوبی بیجار ، گفت: در حال حاضر اداره کل راه و شهرسازی کردستان عملیات اجرای تقاطع غیر همسطح چنگیزقلعه را آغاز نموده است ولی با توجه به حجم زیاد عملیات خاکی و ابنیه پیش بینی می شود ظرف یک سال و نیم آینده مشروط بر تامین اعتبار لازم تکمیل و آماده بهره برداری شودبرچسب ها :  
دسته بندی :   بیجار / همدلی با بیجار گروس
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=498
داغ ترین مطالب
دیدگاه کاربران کل نظرات :0
ارسال دیدگاه
 بیجار آنلاین
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
عکس خوانده نمی شود