آخرین خبرها

» اخبار / مذهبی

تاریخ انتشار:   30 خرداد 1397, 12:06

  کد خبر:56
 3983بازدید
 0

تمسک به فرهنگ قرآنی زمینه ساز سعادت انسان است

ئیس اداره تبلیغات اسلامی بیجار گفت: تمسک به فرهنگ قرآنی، راه سعادت را برای همگان به‌ویژه جوانان مشخص کرده و آنان را از گمراهی می‌رهاند.

[…]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بیجار اظهار کرد: تمسک به فرهنگ قرآنی، راه سعادت را برای همگان به‌ویژه جوانان مشخص کرده و آنان را از گمراهی می‌رهاند پس باید در جهت پیشرفت این امر مهم بیش از پیش تلاش نمود.
وی با بیان اینکه قرآن عامل اصلی هدایت و تربیت کننده افراد و جوامع بشری به سوی کمال و نیل به ارزش‌های انسانی و اخلاقی به شمار می‌رود، افزود: باید تلاش کنیم که فرزندان ما از همان دوران کودکی با قرآن و فرهنگ‌های ارزشی این کتاب مقدس آشنا و مانوس شوند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بیجار با اعلام اینکه قرآن، منشأ حیات امت اسلام است و برای اینکه حیات معنوی جامعه بیشتر شود، بیان کرد: باید به قرآن و معارف ارزشمند آن تمسک جوییم وبه درک مفاهیم قرآن کریم و عمل به آن اهمیت دهیم، چراکه تأثیر اصلی قرآن که همان هدایت‌گری است در گرو درک مفاهیم موجود در قرآن است.
وی در ترویج فرهنگ و معارف قرآنی در کلاس‌های اوقات فراغت تأکید کرد و یادآور شد: باید ترویج فرهنگ قرآنی در اولویت کلاس‌های اوقات فراغت قرار بگیرد تا از این طریق بتوانیم به ترویج ارزش‌های دینی در جامعه کمک کنیم.


منبع خبر:  سایر سایت ها
برچسب ها :  
دسته بندی :   اخبار / مذهبی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=56
داغ ترین خبرها
دیدگاه کاربران کل نظرات :0
ارسال دیدگاه
 بیجار آنلاین
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
عکس خوانده نمی شود