آخرین خبرها

  کد مطلب:61
 1715بازدید
 0

پروژه جاده بیجار،همدان بازهم نیمه تمام باقی می ماند

باتوجه به ویژگی منطقه از یک طرف و شناخته شدن منطقه به عنوان مرکز فرش دستی که خود مؤید تمام ارزش‌های فرشبافی است

[…]

بیجار منطقه‌ای بسیار حساس بین چهار استان و هر کدام به فاصله کمتر از ۱۵۰ کیلومتر است؛ از یک طرف به استان همدان از طرفی استان کردستان از طرفی دیگر استان زنجان و طرف دیگر استان آذربایجان مشرف است.

باتوجه به ویژگی منطقه از یک طرف و شناخته شدن منطقه به عنوان مرکز فرش دستی که خود مؤید تمام ارزش‌های فرشبافی است سوال اینجاست شهری که این خصوصیات را داراست آیا نباید مورد توجه بیشتر دست‌اندرکاران قرار گیرد. اگر بی‌توجهی هایی از سوی بعضی از مسئولان وقت از سال ۷۰ تاکنون اعمال شده چرا مردم این منطقه باید چوب ندانم‌کاری‌های عده‌ای غیرمتخصص را بخورند؟ از همه مهمتر، مردم زحمتکش و فهیم روستاهای مسیر جاده هستند که سال‌های سال خاک رفت و آمد ماشین‌های سبک و سنگین را خورده و دم نزده‌اند. ولی با کارشکنی‌های فراوانی و همچنین دخالت‌های بی‌مورد و بی‌اساس عاملی شده که پروژه هنوز هم به نتیجه نرسیده است. لازم به ذکر است پروژ هایی که در شهرستان های همجوار کلنگ زنی گردیده است در حال اتمام و بهره برداری می باشد. نویسنده سایت:( سال 91 در حال اتمام است و سال 92 در حال آمد  و رفت است ولی این پروژه به مرحله پایانی نرسیده است شاید هم این پرژه تا ابد نبمه تمام باقی بماند و یکی از وعده های نمایندگان برای انتخابات  برای اخذ رای باشد)

برگرفته از سایت بهمن مرادنیا نماینده پیشین شهرستان

این مطلب آرشیوی از مطالب سایت می باشدبرچسب ها :  
دسته بندی :   بیجار / همدلی با بیجار گروس
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=61
داغ ترین مطالب
دیدگاه کاربران کل نظرات :0
ارسال دیدگاه
 بیجار آنلاین
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
عکس خوانده نمی شود