آخرین خبرها» اخبار / اجتماعی

تاریخ انتشار:   16 اردیبهشت 1398, 14:20

  کد خبر:824
 1752بازدید
 0

40 روستای بیجار به شبکه اینترنت پرسرعت مخابرات متصل است

مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: در حال حاضر یک هزار و 64 مشترک روستایی در 40 روستای شهرستان بیجار تحت پوشش شبکه اینترنت پرسرعت مخابرات هستند.

[…]

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان، آزاد حکمت در جلسه شورای اداری این شهرستان با بیان اینکه توسعه زیرساخت های خدمات تلفن همراه و اینترنت روستایی به سایر اپراتورها واگذار شده است، اظهار داشت: این شرکت در استان بیش از تعهدات خود عمل کرده است.
وی افزود: مخابرات استان در زمان ایجاد و توسعه خدمات مخابراتی در مناطق روستایی براساس وظایف محوله، موفق شد 115 روستای شهرستان بیجار را تحت پوشش خدمات موبایل همراه اول قرار دهد.
حکمت با بیان اینکه رفع خلا دیجیتالی بین شهرستان بیجار با سایر نقاط در راستای ارائه خدمات یکسان به مشتریان از جمله اقدامات اولویت دار در دستور کار بود، یادآور شد: با تلاش همکاران توانستیم که این اختلاف را با رعایت استانداردهای جهانی به حداقل و در بعضی نقاط به صفر برسانیم.
مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: برای اولین بار فعالیت و کارهای زیر ساختی چشمگیری برای توسعه تلفن ثابت در شهر حسن آباد یاسوکند انجام شده که مشتریان این شهر می توانند از خدمات مخابرات در این حوزه بهره مند شوند.
وی از اجرای پیشرفته ترین تکنولوژی های مد نظر در حوزه مخابراتی بیجار خبر داد و اضافه کرد: در حال حاضر در شهرهای توپ آغاج، بابارشانی، پیر تاج و حسن آباد یاسوکند آخرین و پیشرفته ترین تکنولوزی های دنیا در حوزه خدمات تلفن همراه نسل چهارم (4G) ارائه می شود.
در حال حاضر سه هزارو 882 مشترک همراه اول، 29 هزار و740 مشترک تلفن ثابت و سه هزار و 849 مشترک اینترنت پرسرعت در شهرستان بیجار از خدمات مخابرات منطقه کردستان بهره مند هستند.


منبع خبر:  خبرگزاری ایرنا
برچسب ها :  مخابرات بیجار, بیجار, اینترنت, اینترنت پر سرعت, بیجار گروس, بیجارسیتی, بیجار آنلاین
دسته بندی :   اخبار / اجتماعی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=824
داغ ترین خبرها
دیدگاه کاربران کل نظرات :0
ارسال دیدگاه
 بیجار آنلاین
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
عکس خوانده نمی شود