آخرین خبرها

  کد خبر:834
 1833بازدید
 0

نیمی از آثار طبیعی استان کردستان در بیجار است

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان با بیان اینکه بیش از نیمی از آثار طبیعی استان در شهرستان بیجار است گفت: در کردستان ۶۶۳ اثر طبیعی شناسایی شده وجود دارد که از این تعداد ۳۵۵ اثر متعلق به بیجار است.

[…]

 محسن علوی، در جلسه شورای اداری شهرستان بیجار با بیان اینکه بیجار مهم ترین شهرستان استان کردستان از نظر میراث فرهنگی است اظهار کرد: در استان کردستان ۸۵۱ اثر ثبت شده وجود دارد که از این تعداد ۲۰۴ اثر در شهرستان بیجار است .

وی با بیان اینکه بیش از نیمی از آثار طبیعی استان کردستان در شهرستان بیجار است تصریح کرد: در کردستان ۶۶۳ اثر طبیعی شناسایی شده وجود دارد که از این تعداد ۳۵۵ اثر متعلق به بیجار است. 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان تصریح کرد: یک هزار و 519 اثر تاریخی شناسایی شده در استان کردستان وجود دارد که ۲۸۶ اثر مربوط به شهرستان بیجار است .

مجموع برای ۶۰۰ نفر در شهرستان بیجار شغل ایجاد شده است .


منبع خبر:  خبرگزاری ایسنا
برچسب ها :  بیجار, شهرستان بیجار, کردستان, تصریح, صنایع دستی, فرهنگی،, گردشگری, تاریخی, بیجار گروس, آثار باستانی بیجار, اخبار بیجار
دسته بندی :   اخبار / فرهنگی و هنری
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=834
داغ ترین خبرها
دیدگاه کاربران کل نظرات :0
ارسال دیدگاه
 بیجار آنلاین
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
عکس خوانده نمی شود