آخرین خبرها

» اخبار / سیاسی

تاریخ انتشار:   19 اردیبهشت 1398, 15:29

  کد خبر:839
 649بازدید
 0

رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان : اظهارات رییس جمهور در جهت عزت مردم ایران است و باید زودتر اقدام می شد

رییس مجمع نمایندگان استان کردستان با اشاره به اظهارات رییس جمهور درباره اقدام متقابل در قبال برجام گفت: این مصوبه شورای دولت گامی مثبت در راستای عزت مردم ایران است که باید زودتر برداشته می شد.

[…]

حمدالله کریمیاظهار داشت: کشور جمهوری اسلامی ایران چیزی کم ندارد که امتیاز بدون مبنا بدهد.
وی با اشاره اظهارات رییس جمهور در هیئت دولت ، افزود: جمهوری اسلامی ایران حسن نیت خود را با اعطای فرصت کافی به اتحادیه اروپا جهت انجام تعهدات پذیرفته شده در توافق هسته ای ثابت کرده است و اکنون نوبت آنها است.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی گفت : کشور جمهوری اسلامی ایران، کشوری مقتدر است و اظهارات رییس جمهور در جهت عزت خود مردم بوده است.

کریمی با تاکید بر اینکه بین نظام و مردم تفکیکی قائل نیست، اعلام کرد: علی رغم هجمه مختلف دشمنان تا کنون خلاف عزت و سربلندی انقلاب اسلامی تصمیمی گرفته نشده و دشمنان ما هرگز به اهداف خودشان نرسیده اند.
رییس مجمع نمایندگان استان کردستان تصریح کرد: امیدواریم دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی ایران یک روزی سر عقل بیایند و در راستای حقوق ملی مردم ایران گام بردارند و کشور ما اثبات کرده اهل مذاکره بوده و این دشمنان بودند که بد عهدی کرده اند.

وی یادآور شد: اروپا بداند که خروج یک طرفه از برجام با هیچ منطقی سازگار نیست و باید مهلت ۶۰ روزه ایران را جدی بگیرد و به تعهدات خود عمل کند.


منبع خبر:  سایر سایت ها
برچسب ها :  کردستان, نمایندگان, برجام, حمدالله کریمی, نماینده بیجار, بیجار, بیجار گروس, اخبار بیجار
دسته بندی :   اخبار / سیاسی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=839
داغ ترین خبرها
دیدگاه کاربران کل نظرات :0
ارسال دیدگاه
 بیجار آنلاین
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
عکس خوانده نمی شود