آخرین خبرها

  کد مطلب:89
 1956بازدید
 0

خوشنویس گروسی رضا آوجیان

رضا آوجیان فرزند سلیمان ، در تیرماه 1340 در روستای قشلاقخانه ی بیجار چشم به جهان گشود. دروس ابتدایی را تا سال سوم دبستان در زادگاهش گذراند و پس از آن به بیجار عزیمت نمود.

[…]

رضا آوجیان فرزند سلیمان ، در تیرماه 1340 در روستای قشلاقخانه ی بیجار چشم به جهان گشود. دروس ابتدایی را تا سال سوم دبستان در زادگاهش گذراند و پس از آن به بیجار عزیمت نمود و پس از اخذ مدرک دیپلم ، در سال 1360 به استخدام وزارت نیرو درآمد و در اداره برق بیجار مشغول به کار گردید. او از سال 1364 به هنر خوشنویسی روی آورد و به صورت ناپیوسته در کلاس های مکاتبه ای انجمن خوشنویسان تهران شرکت نمود و زیر نظر اساتید خط نستعلیق و شکسته ، به تدریج به دریافت گواهینامه های ، خط متوسط ، خوش ، عالی ، و ممتاز نائل آمد و اکنون نیز در مرحله ممتز به نستعلیق نویسی مشغول است.
رضا آوجیا ، هنرمندی پرتلاش در عرصه ی مسائل خوشنویسی است. او از حوصله و پشتکار فراوانی برخوردار است و آثارش روز به روز سیر تکاملی خویش را می پیماید. امید است که آثار ارزشمند این هنرمند مفق گروسی در سطح کشور جایگاه ویژه ای خود را بیابد و مورد توجه هنرمندان و هنرجویان قرار گیرد.برچسب ها :  
دسته بندی :   بیجار / هنرمندان و نویسندگان شهرستان
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=89
داغ ترین مطالب
دیدگاه کاربران کل نظرات :0
ارسال دیدگاه
 بیجار آنلاین
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
عکس خوانده نمی شود