آخرین خبرها

  کد مطلب:969
 100بازدید
 0

اهالی مسکن مهر بیجار خسته اما امیدوار

یکی از ساکنان مسکن مهر بیجار گفت: نمی دانم اهالی مسکن مهر جزو شهر نیستند که فراموش شده اند؟. موقع انتخابات مسوولان می آیند قول می دهند و بعد از انتخابات همه چیز به وادی فراموشی سپرده می شود.

[…]

مسکن مهر شهرستان بیجار بر فراز بلندی این شهر بنا شده است و از دور چشم اندازی زیبا برای بیجار پدید آورده، اما بعد از گذشت چندین سال به دلیل نبود کار کارشناسی با مشکلات زیادی رو به رو است. 

کوتاهی کردن پیمانکار، عدم آسفالت ورودی مسکن مهر، خیابان کشی نامناسب، نداشتن حیاط و دیوار کشی تعدادی از بلوک‌ها و جمع شدن آب باران به دلیل عدم رعایت کف و بر ساختمان‌ها از مهمترین مشکل‌های این منطقه مسکونی است. 

ساکنان این منطقه که بیشتر آنها از اقشار آسیب پذیر جامعه هستند و با هزاران مشکلات و بدبختی توانسته اند پول پرداخت این خانه ها را تامین کنند در تمامی فصول به دلیل نواقص ساختمانی و عدم دقت پیمانکاران هنگام ساخت با مشکلات گوناگونی رو به رو هستند. 

تعدادی از ساکنین مسکن مهر با ارسال پیامک و مراجعه حضوری به خبرنگار ما خواستار انعکاس مشکلات این منطقه جهت رسیدگی بیشتر مسئولان شدند. 

 

یکی از ساکنان مسکن مهر در گفت و گو با خبرنگار ما با بیان اینکه یکی از مهمترین مشکلات این منطقه ورودی آن است، افزود: به دلیل آسفالت نبودن مسیر دسترسی همزمان با آغاز فصل بارش با توجه به گل و لای ایجاد شده مشکلات فراوانی برای ساکنان این منطقه به وجود می‌آورد و تردد را مشکل می‌کند.

وی با اظهار گلایه از مسوولان شهرستان گفت: به دلیل وضعیت بد ورودی مسکن مهر و گرد و خاک ناشی از آن قادر به انجام باز کردن پنجره یا شستن ماشین ها یا درب منزلمان نیستیم. 

این شهروند ساکن مسکن مهر بیجار ادامه داد: نمیدانم اهالی مسکن مهر جزء شهر نیستند که فراموش شده اند ، اما موقع انتخابات مسوولان می آیند قول می دهند و بعد از انتخابات همه چی به وادی فراموشی سپرده می شود. 

یکی دیگر از ساکنان مسکن مهر بیان داشت: تنها مشکل ما دست و پا زدن در گل و لای و گرد و خاک نیست بلکه مسکن مهر بیجار به پارکینگ ماشین های سنگین هم تبدیل شده که موجب بروز مشکلاتی برای ساکنین آن شده است و از همین جا از فرمانده نیروی انتظامی می خواهیم با نصب تابلوی ورود ممنوع با افراد خاطی و هنجار شکن که خلاف مقررات راهنمایی و رانندگی عمل می کنند برخورد کند. 

این شهروند بیجاری عنوان کرد: تا کنون چندین بار به ادارات مربوطه مراجعه کرده اما جواب درستی به ما نداده‌اند. 

وی تصریح کرد:مسئولی که از آسفالت کردن دو کیلومتر راه عاجز است لطفا سریعتر از میز مدیریت جدا شود و جایی دیگری خود را مشغول نماید. 

یکی از بانوان ساکنان مسکن مهر بیجار نیز در گفتگو با خبرنگار ما گفت: دیگر تحمل وعده‌های سرخرمن مسئولان را نداریم و بهتر است یکم به خودشان بیاییند و فکری عاجل برای آسفالت این دو کیلومتر راه داشته باشند. 

مسوولان مربوطه اداره راه و شهرسازی و شهرداری بیجار آیا وقت آن رسیده با اقدام اورژانسی خود برای همیشه زخم‌های مسکن مهر بیجار را درمان کنید تا مقداری از بار سنگین زندگی شهروندان در این واحدها کاسته شود.برچسب ها :  بیجار, مسکن مهر بیجار, همدلی بیا بیجار, مشکلات مسکن مهر
دسته بندی :   بیجار / همدلی با بیجار گروس
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=969
داغ ترین مطالب
دیدگاه کاربران کل نظرات :0
ارسال دیدگاه
 بیجار آنلاین
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
عکس خوانده نمی شود