آخرین خبرها

قوانین سایت بیجارآنلاین


سایت بیجار آن لاین در تاریخ آذر ماه 1388 تاسیس شد و متعلق به هیچ گروه خاصی نیست تنها منبع درآمد و رفع نیاز های سایت تبلیغات قرار داده شده در سایت می باشد.
این سایت مطابق قوانین جمهوری اسلامی است و در سایت ستاد سازماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است

قانون شماره 1 - این سایت پیرو قوانین کشور ایران بوده و ارسال هر گونه مطلب خلاف قوانین ایران و یا دارای محتوای غیر اخلاقی یا سیاسی و یا در مورد اشخاص فعال در امور سیاسی کشور در این سایت ممنوع است. به محض مشاهده چنین مواردی مطلب مربوطه بی درنگ حذف شده و به کاربر خاطی تذکر داده خواهد شد. همچنین در صورت تکرار عمل، دسترسی کاربر مربوطه برای بار اول به طور موقت و برای بار دوم به طور کامل قطع خواهد شد.

قانون شماره 2 - تمامی کاربران می‌بایست در هنگام ثبت نام، از کلمات مناسب برای نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده موارد زشت و نامناسب در نام کاربری، بیوگرافی، آواتار یا امضا، اشتراک آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به سایت قطع خواهد گشت.

قانون شماره 3 - ارسال هر گونه مطلب در خصوص عبور از سیستم فیلترینگ شرکت های ارایه دهنده خدمات اینترنت ممنوع است و این گونه مطالب نیز به محض مشاهده حذف خواهد شد و به کاربر تذکر داده خواهد شد. در صورت تکرار ارسال این قبیل مطالب توسط کاربر، دسترسی آن کاربر برای بار اول به طور موقت و برای بار دوم به طور کامل قطع خواهد شد.

قانون شماره 4 - بی احترامی به کاربران و یا عقاید هر شخص یا قشر خاص ممنوع است. کاربران چه در هنگام ارسال سوال و یا در هنگام جواب دادن به سوالات دیگران باید رعایت ادب و احترام دیگران را آویزه گوش خود نمایند و از ارسال هر گونه مطلب با محتوایی که افراد دیگر را به واکنش وادار کند ممنوع است و با این قبیل کاربران به طور جدی برخورد خواهد شد.

قانون شماره 5 - کاربران این سایت موظف هستند که حق نشر (© CopyRight) سایت های دیگر را به طور کامل رعایت کنند و از ارسال مطالبی دارای حق نشر بدون اجازه صاحب در این سایت خودداری کنند. در این گونه شرایط مسئولیت عمل انجام شده با فرد خاطی خواهد بود و این سایت هیچ مسئولیتی در قبال این گونه سوء استفاده ها ندارد. این قانون شامل نرم افزار های تولید شده در داخل کشور نیز می شود و ارسال پست هایی حاوی crack نرم افزار های تولید داخل ممنوع است و مسئولیت ارسال لینک این قبیل فایل ها با شخص ارسال کننده است.

قانون شماره 6 - قبل از اقدام به ارسال مطالب جدید یا پاسخ به مطالب قبلی، از تکراری نبودن مطلب خود مطمئن شوید. در مورد ارسال مطالب جدید، برای این منظور می توانید مطلب مورد نظر خود را جستجو نمایید. همچنین از ارسال یک مطلب در چند جا جدا خودداری کنید.

قانون شماره 7 - ارسال مطالب بی محتوا (Spam) و یا مطالب تبلیغاتی ممنوع است. تبلیغات تجاری یا معرفی سایت خود را فقط در قسمت های مربوطه بنویسید. اگر جواب سؤال کاربری به گونه ای باشد که مربوط به تجارت است می بایست فقط در زمینه سؤال کاربر سایت معرفی شود و از به کار بردن جملات و کلمات تبلیغاتی خودداری نمایید. همچنین اگر یک کاربر در خواست کاری از کاربری دیگر را دارد باید این قبیل درخواست ها را از طریق پیغام خصوصی پیگیری کند و ارسال پست برای درخواست انجام کار از شخصی خاص در محیط عمومی سایت صحیح نیست.

قانون شماره 8 - کاربران باید دقت کنند که در زمان ارسال پست بهترین عنوان را برای پست خود انتخاب کنند که نمایانگر محتوای مطلب ارسالی باشد. اگر عنوان شما حاوی کلمات انگلیسی است حتما این کلمات را به همان شکل انگلیسی بنویسید و از نوشتن کلمات انگلیسی با حروف فارسی (فینگلیش) جدا خودداری کنید. زبان رسمی این سایت و انجمن فارسی هست و کاربر در صورت رعایت نکردن این نکته با اخطار مواجه خواهد شد و در صورت تکرار از انجمن و سایت اخراج خواهد شد. استفاده از کلماتی همچون کمک کنید، این چرا اینطوریه، تورو خدا کمکم کنید ، خیلی مهم ، هر کی میتونه جواب بده ، نیاز به پاسخ فوری ، یک برنامه ، چطوری میتونم و از این قبیل عنوان های مبهم یا تحریک کننده ممنوع است و باید عنوان خود را با دقت و با توجه به مطلب ارسالی خود تنظیم کنید. برای انتخاب موضوع میتوانید از کلمات کلیدی سؤال خود استفاده کنید.

قانون شماره 9 - کاربران دقت کنند که اگر در مورد مطلب خاصی اطلاعات کافی ندارند از راهنمایی فردی که سوال پرسیده خودداری کنند چون در این گونه مواقع اکثرا این گونه راهنمایی ها منجر به گمراهی شخص سوال کننده خواهد شد. اجازه بدهید شخصی که در مورد آن مطلب اطلاع کافی دارد به آن پست جواب دهد. از جواب های نامربوط پرهیز کنید و در صورتی که بحث خاصی دارید برای خودتان یک تاپیک عمومی باز کنید.


قانون شماره 10 - کاربران باید دقت کنند که پست های ارسالی آنان باید حالت عادی داشته باشد. یعنی اینکه از استفاده بیش از حد از صورتک ها، استفاده از فونت با اندازه بزرگ و یا بسیار کوچک و یا تغییر دادن رنگ متن در مواقعی که احتیاجی به تغییر رنگ نیست، در پست ها مجاز نیست و این قبیل پست ها ویرایش شده و به کاربر تذکر داده خواهد شد. استفاده از علائمی نشانه گذاری همچون علامت سوال و یا علامت تعجب به تعداد زیاد ممنوع بوده و این گونه پست ها نیز ویرایش خواهد شد.

قانون شماره 11 - قرار دادن هر گونه لینک فعال به سایت های مرتبط با crack نرم افزار، warez و غیره به هر شکل ممکن توسط کاربران ممنوع است

قانون شماره 12 - کاربران باید بدانند که مسئولیت تمامی مطالبی که در این سایت ارسال می شود بر عهده خودشان است و مدیران هیچ مسئولیتی در قبال مطالب ارسال شده در داخل این سایت ندارند. همچنین سایت هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن ویروسی نبودن فایل‌ها و یا تصاویری که رد و بدل می شوند ندارد. ما به شما پیشنهاد می کنیم حتما پس از دریافت فایل ها آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهای امنیتی و ویروس یاب، چک نمایید.

قانون شماره ۱3 - برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سؤال از انجمن‌ها استفاده نمایید. در صورتی که مستقیما با یک کاربر از طریق ایمیل ، چت و یا هر طریق دیگری ارتباط داشته باشید سایت هیچ گونه تعهدی در مقابل بوجود آمدن مشکالات احتمالی نخواهد داشت.

قانون شماره ۱4 - این حق برای مدیران سایت محفوظ هست که هر پستی را در هر زمانی بدون اجازه گرفتن از ارسال کننده پست ویرایش یا حذف کنند. مدیر سایت می تواند در صورتی که تشخیص داد پست مربوطه حاوی مطالب نا مناسب است و یا ناقض قوانین سایت است آن را ویرایش و حذف کنند. تشخیص اینکه پست نامناسب است با مدیران سایت است نه با کاربران سایت.

قانون شماره ۱5 - این قوانین بخش پیغام خصوصی را هم در بر می گید و با هر گونه سوء استفاده از پیغام خصوصی برای ارسال مطالب نامناسب برای کاربران و یا تبلیغ کالا و یا سرویس خاص برخورد خواهد شد و برای بار اول اجازه استفاده از پیغام خصوصی به طور موقت از کاربر گرفته خواهد شد و در صورت تکرار کاربر مورد نظر برای همیشه از استفاده از پیغام خصوصی محروم خواهد شد.

قانون شماره ۱6 - کاربران موظفند در صورت مشاهده هر گونه تخلف یا موارد مشکوک، مدیران سایت را در جریان قرار دهند. بدیهی است در صورتی که کاربری پس از مشاهده چنین مواردی سکوت اختیار کند، عمل وی حمایت از فرد متخلف تلقی خواهد شد.

قانون شماره ۱7 - این قوانین متغیر است و با توجه به شرایط مختلف تغییر خواهد کرد و یا بند هایی به آن اضافه خواهد شد. کاربران موظفند قوانین جدید وضع شده را بپذیرند و به آنها عمل نمایند. همچنین هنگام ارسال در بخش ها باید به قوانین خاص بخش مربوطه نیز توجه شود. بدیهی است آگاهی از قوانین جدید بر عهده خود کاربر است که البته در صورت وضع قوانین جدید، مدیران آنها را در معرض دید کاربران قرار خواهند داد.

 صفخات :