آخرین خبرها

امتیاز منفی -1 امتیاز مثبت       پرینت
  کد خبر:1464
 1674بازدید
 0

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بیجار اعلام کرد:برداشت 250 هزار تن گندم از مزارع بیجار

مدیر جهاد کشاورزی بیجار از افتتاح 23 پروژه همزمان با جهاد کشاورزی با اعتبار سه میلیارد و 150 میلیون تومان همزمان با هفته جهاد کشاورزی در شهرستان بیجار خبر داد.

[…]

پیمان قمری با بیان اینکه شهرستان بیجار قطب تولید گندم در استان کردستان است اظهارداشت: با توجه به بارندگی در سال 99  پیش بینی می شود میزان برداشت گندم در مزارع شهرستان بیجار به 250 هزار تن برسد.

وی از توزیع 11 هزار تن کود اوره جهت مبارزه با سن گندم در طول ماه گذشته خبر داد و افزود: 19 هزار هکتار از اراضی گندم شهرستان بیجار جهت مبارزه با آفت سن سم پاشی شده  است.   مدیر جهاد کشاورزی بیجار گفت: همزمان با هفته جهاد کشاورزی 23 پروژه با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و 150 میلیون تومان افتتاح می گردد که یک میلیارد و 130 میلیون تومان آن کمک بلاغوض دولت ، 210 میلیون تومان آن در بخش خصوصی و یک میلیارد و 815 میلیون تومان تسهیلات است.

قمری در بخش دیگری از سخنان خود به تولیدات شهرستان بیجار در بخش کشاورزی اشاره کرد و بیان داشت: 255 هزار تن محصولات زراعی، 14 هزار تن محصولات باغی ، 24 هزار تن محصولات دامی ، 7600 تن گوشت مرغ ، 3300 تن گوشت مرغ ، 10 هزار تن شیر ، 2 هزار تن تخم مرغ ، 125 تن عسل ، 459 تن شیلات، میزان تولیدات محصولات کشاورزی در شهرستان بیجار طی سال گذشته است.

وی اضافه کرد: 30 درصد اشتغال شهرستان بیجار به بخش کشاورزی اختصاص دارد و سال گذشته 210 هزار تن گندم مازاد بر نیاز به مراکز خرید گندم عرضه شد.


منبع خبر:  سایر سایت ها
برچسب ها :  
دسته بندی :   اخبار / اقتصادی و بازرگانی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1464
داغ ترین خبرها
دیدگاه کاربران کل نظرات :0
ارسال دیدگاه
 بیجار آنلاین
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
عکس خوانده نمی شود