صفحه نخست / بیش از پنج میلیارد ریال به شبکه درمان بیجار کمک شد

بیش از پنج میلیارد ریال به شبکه درمان بیجار کمک شد

دکتر امیر مرسا روز سه شنبه اظهار داشت: با توجه به افزایش شیوع بیماری کووید۱۹ و نیاز به همیاری خَیرین سلامت در راستای تامین و تجهیزات مورد نیاز این بیماران، با همکاری مسوولین شهرستان، این مقدار کمک جذب شد.

وی افزود: مدیرعامل معدن صبانور با کمک سه میلیارد ریالی و مدیرعامل کیمیا معدن سپاهان با کمک ۷۵۰ میلیون ریالی در مرحله اول و واریز ۷۵۰ میلیون ریال دیگر در مرحله بعد از جمله کمک نقدی به این شبکه بوده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان بیجار یادآور شد:  مدیر عامل معدن زرین قره کند هم در خصوص تامین، تجهیز و ارتقای زیرساخت‌های بهداشتی مجموعه بهداشت و درمان بزودی یک میلیارد ریال به حساب شبکه واریز خواهد کرد.

او تاکید کرد: نظر به شرایط بحرانی شیوع کرونا و کمبود تجهیزات پزشکی و درمانی در بخش ایزوله عفونی بیمارستان با هدف ارائه خدمات مطلوب تر نیازمند یاری سبز خَیرین سلامت در این برهه از زمان است.

مرسا گفت: همشهریان می‌توانند کمک‌ها، نذورات و خیرات جاریه خود را به شماره‌ شبا IR۴۰۰۱۳۰۱۰۰۰۰۰۰۰۰۲۷۷۸۴۴۶۶۶ نزد بانک رفاه کارگران به نام خیرین شبکه بهداشت و درمان بیجار واریز کنند.

شهرستان ۸۹ هزار نفری بیجار در ۱۴۲ کیلومتری شرق شهر سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد و در حال حاضر ۲۳ نفر در بیمارستان امام حسین (ع) به علت بیماری کووید - ۱۹ بستری هستند.

27 آبان 1399, 23:06
بازگشت