آخرین خبرها

» موضوع:نکات مهم آشپزی
27 آبان 1399, 15:19

برای پذیرایی با انار بهتر است آن ها را به صورت دانه کردن استفاده کنید. برای تهیه ی رب انار ابتدا انارها را باید دانه کنید و بعد با آن رب انار تهیه کنید. در ادامه چند روش سریع دانه کردن انار را، آموزش داده ایم.

... برچسب ها :  دانه کردن انار, روش های دانه کردن انار, روش دون کردن انار, راههای دون کردن انار, نکاتی برای دون کردن انار, تکنیک های دانه کردن انار, راههای دانه کردن انار, نکته هایی برای دانه کردن انار, بیجارآنلاین
دسته بندی :   اسرار خانه داری / نکات مهم آشپزی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1580
» موضوع:شستشو ، نظافت ، لکه گیری
8 آبان 1399, 15:41

تغییر رنگ کابینت های گلاس رنگ سفید این نوع از ام دی اف مشاهده می شود. زمانی که مدام و به صورت مرتب وسایل خانه خود را تمیز کنید، هیچ گاه با تغییر رنگ آنها مواجه نخواهید شد.

... برچسب ها :  دلایل زرد شدن کابینت سفید, علت زرد شدن کابینت سفید, علت زرد شدن کابینت های گلاس, دلیل زرد شدن کابینت هایگلاس, علت زرد شدن های گلاس سفید, تغییر رنگ هایگلاس سفید, نکته هایی برای تغییر رنگ هایگلاس سفید, روش تمیز کردن کابینت های سفید زرد شده, وش های تمیز کردن
دسته بندی :   اسرار خانه داری / شستشو ، نظافت ، لکه گیری
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1544
» موضوع:مهارتهای زندگی
3 آبان 1399, 13:00

کپسایسین ماده ای است که درون فلفل وجود دارد و باعث تندی فلفل و طعم و مزه دادن به غذا می شود، همچنین می تواند باعث احساس سوزش شدیدی شود که برای چندین دقیقه یا حتی ساعت ها ادامه داشته باشد.

... برچسب ها :  درمان سوزش چشم درمان سوزش دست از فلفل, درمان سوزش دهان با فلفل, علت سوزش بعد از مصرف فلفل, روش های درمان سوزش ناشی از فلفل, برطرف کردن تندی از زبان, از بین بردن سوزش بعد از خوردن فلفل, درمان سوزش دهان بعد از خوردن فلفل, روش های از بین بردن تندی ناشی از فل
دسته بندی :   اسرار خانه داری / مهارتهای زندگی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1528
» موضوع:مهارتهای زندگی
20 تیر 1399, 20:22

هر سال با شروع تابستان هوا گرم و داغ میشود؛ تحمل گرما برای هرکسی طاقت فرساست خصوصا اگر کولر خود را راه اندازی نکرده اید. برای اینکه تابستان خنکی را تجربه کنیم بهترین راهکار این است که سرویس کولر آبی خود را به بهترین نحوه انجام دهید.

... برچسب ها :  مسدود شدن فیلتر کولرگازی, آب رسانی کولر, سرویس کردن کولر, تعویض پوشال کولر, نگهداری و تعمیر کولر
دسته بندی :   اسرار خانه داری / مهارتهای زندگی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1490
» موضوع:شستشو ، نظافت ، لکه گیری
10 اردیبهشت 1399, 08:54

شما احتمالاً تلفن هوشمند خود را به اندازه دلخواه تمیز نمی کنید. این که آیا نگران Coronavirus یا فقط آنفولانزای معمولی و میکروب های سرد نیستید، ضد عفونی گوشی هوشمند به طور منظم سبب کاهش خطر ابتلا به بیماری در شما می شود. در اینجا نحوه انجام کار آورده شده است.

... برچسب ها :  نکاتی برای تمیز کردن گوشی, مهارت هایی برای ضدعفونی کردن گوشی، تمیز کردن گوشی, راهنمای تمیز کردن گوشی, شستشو و نظافت گوشی, مهارت های تمیز کردن گوشی, روش های تمیز کردن گوشی
دسته بندی :   اسرار خانه داری / شستشو ، نظافت ، لکه گیری
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1402
» موضوع:نگهداری مواد غذایی
29 فروردین 1399, 19:34

ما عادت داریم همه چیز را در یخچال های خود ذخیره کنیم: میوه ها، سبزیجات، شیرینی ها، نان ها. برخی افراد نیز سس ها، مارمالاد و قوطی ها را در یخچال های خود نگه می دارند. اما اغلب فکر می کنند، نگهداری مواد غذایی مانند کنسروها و رب گوجه های باز شده داخل قوطی عمر آنها را افزایش می دهد، در واقع می تواند برای محصولات مضر باشد.

... برچسب ها :  نگهداری نادرست مواد غذایی, روش نگهداری نادرست مواد غذایی, نکاتی برای نگهداری نادرست از مواد غذایی, راهنمای نگهداری از مواد غذایی, مکان های مناسب نگهداری از مواد غذایی, بهترین مکان برای نگهداری مواد غذایی, شیوه های نگهداری از مواد غذایی, راه و روش نگهداری
دسته بندی :   اسرار خانه داری / نگهداری مواد غذایی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1389
» موضوع:نکات مهم آشپزی
25 فروردین 1399, 19:26

آشپزی در خانه مزایای بسیاری دارد. تحقیقات نشان می دهد که بیشتر وعده های غذایی پخته شده در منزل بیشتر به شما کمک می کند تا تمام نیازهای غذایی لازم را برآورده کنید. با این وجود، رعایت برخی از قوانین به منظور ایمن نگه داشتن غذای شما بسیار مهم است.

... برچسب ها :  غذایی, باکتری, یخچال, آشپزی, مسمومیت, نکات مهم آشپزی, آشپزی در آشپزخانه, سلامتی در غدا, بیجار آنلاین, bijaronline
دسته بندی :   اسرار خانه داری / نکات مهم آشپزی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1379
» موضوع:مهارتهای زندگی
13 فروردین 1399, 21:11

تهیه آب مقطر بسیار آسان است و روش های مختلفی وجود دارد که می توانید برای تهیه آن در خانه استفاده کنید. وقتی مواد معدنی و مواد شیمیایی را از آب خارج می کنید، آب مقطر تهیه می کنید. مردم برای مقاصد مختلفی از جمله آب آشامیدنی، گیاهان آبرسانی، پر کردن رطوبت گیر، اتو بخار و حتی مخازن ماهی، آکواریوم و غیره، آب مقطر تهیه می کنند.

... برچسب ها :  قابلمه, باران, ایجاد, نباید, استیل, بیاید, ادامه, بدهید, تقطیر, اجازه, جوشاندن, توانید, شیمیایی, استفاده, شناور, باشید, مختلفی, زمانی, نیازهای, فرایند
دسته بندی :   اسرار خانه داری / مهارتهای زندگی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1362
» موضوع:نگهداری مواد غذایی
26 دی 1398, 15:00

پاییز فصل برداشت سیب است و بهترین زمان برای لذت بردن از این میوه پاییزی. برای تازه نگه داشتن سیب از زمان خرید میوه تا نگهداری آن در خانه مواردی هست که باید رعایت کرد.

... برچسب ها :  نگهداری, انبار, سیب درختی, سردخانه, اتیلن, یخچال, طولانی, پلاستیکی, سیب, نگهداری سیب, بیجار آنلاین
دسته بندی :   اسرار خانه داری / نگهداری مواد غذایی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1285
» موضوع:شستشو ، نظافت ، لکه گیری
26 دی 1398, 14:45

شستن لباس ها یکی از خسته کننده ترین کارهای روزانه می باشد به همین دلیل ما ترفندهایی را برای شما آورده ایم که می تواند مدت زمانی را که برای مرتب کردن، شستشو و خشک کردن لباس های شما صرف می کنید، بطور قابل توجهی کاهش دهد.

... برچسب ها :  ماشین, لباسشویی, بشویید, جوراب, شوینده, دهانشویه, پارچه, ظرفشویی, اصلاح, سشوار, بیجار آنلاین
دسته بندی :   اسرار خانه داری / شستشو ، نظافت ، لکه گیری
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1284
» موضوع:مهارتهای زندگی
4 دی 1398, 11:01

عموماً اجاق گازهای ایستاده یا مبله در عرض های ۵۰،  ۶۰ و ۹۰ تولید و عرضه می شوند، البته این اندازه ها در برندهای مختلف متفاوت است. هنگام انتخاب اجاق گاز برای فضایی که دارید به خاطر داشته باشید که فضایی را هم در اطراف اجاق گاز برای تهویه هوا در نظر بگیرید.

... برچسب ها :  رومیزی, شعله, اجاق گاز, آشپزی, انواع اجاق گاز, بیجار آنلاین
دسته بندی :   اسرار خانه داری / مهارتهای زندگی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1201
» موضوع:شستشو ، نظافت ، لکه گیری
4 دی 1398, 10:41

چگونه لکه ی قیر را از ماشین پاک کنیم، برای پاک کردن قیر می توانید از بنزین یا نفت استفاده کنید و روی سطح بکشید تا پاک شود. و بعد با یک دستمال خشک پاک کنید.

... برچسب ها :  پارچه, بنزین, دستمال, پلاستیک, ماشین, آدامس, بمالید, شستشو, بیجار آنلاین
دسته بندی :   اسرار خانه داری / شستشو ، نظافت ، لکه گیری
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1200