آخرین خبرها

» موضوع:زیبایی اندام
10 آبان 1399, 10:37

بعضی از افراد با این که رژیم خود را به خوبی رعایت کرده و به وزن ایده‌ال می رسند بعد از مدتی دچار بازگشت وزن می شوند. ولی دلیل آن چیست و چطور میتوان از بازگشت وزن جلوگیری کرد؟

... برچسب ها :  علل بازگشت وزن, دلایل بازگشت وزن چیست, علت بازگشت وزن چیست, علل بازگشت وزن پس از گرفتن کاهش وزن, علت بازگشت وزن من بعداز لاغری, علت برگشت چاقی بعد از رژیم چیست, بیجارآنلاین
دسته بندی :   دنیای ورزش / زیبایی اندام
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1550
» موضوع:ورزش عمومی
4 آبان 1399, 20:17

یکی از محققان دانشگاه هرتفورد شایر در تازه ترین تحقيقات خویش ادعا کرد استفاده از ماسک موقع ورزش میتواند احتمال مرگ را در اشخاص افزایش دهد.

... برچسب ها :  استفاده از ماسک هنگام ورزش, زدن ماسک در زمان تمرین کردن, هنگام ورزش از ماسک استفاده نکنید, استفاده از ماسک صورت در باشگاه, همه چیز درباره استفاده از ماسک هنگام ورزش, همیشه ماسک بزنید غیر از زمان ورزش, هرگز هنگام ورزش از ماسک استفاده نکنید, بایدها و نبایده
دسته بندی :   دنیای ورزش / ورزش عمومی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1533
» موضوع:زیبایی اندام
1 تیر 1399, 21:03

محققان و وزنه برداران به شدت از تئوری استفاده از وزنه های نسبتاً سنگین به همراه تکرارهای پایین به منظور افزایش عضله و قدرت، حمایت می‌کنند. هر چند، اگر قصد دارید که عضلات بزرگتری بسازید به جای آن که دیگران را در سالن وزنه برداری با مقدار وزنه ای که بلند می‌کنید تحت تأثیر قرار دهید، پس شاید بهتر است که کمی از تعداد وزنه‌ها کم کنید و این مقاله را تا انتها بخوانید.

... برچسب ها :  bijar, bijaronline, بیجار, بیجارآنلاین, کاهش وزن سریع, کاهش وزن, راههای کاهش وزن, برنامه غذایی برای کاهش وزن, روشهای کاهش وزن, موثرترین روش کاهش وزن, برنامه کاهش وزن, کاهش وزن با ورزش, بهترین ورزش برای کاهش وزن
دسته بندی :   دنیای ورزش / زیبایی اندام
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1471
» موضوع:زیبایی اندام
3 خرداد 1399, 09:00

همه می دانید که با انجام ورزش روزانه و افزایش فعالیت های بدنی از شر اضافه وزن خلاص می شوید اما اگر می خواهید کاهش وزن داشته باشد در کنار این کارها یک رژیم غذایی موثر می تواند به شما کمک کند.

... برچسب ها :  راه های کاهش وزن, بیجارآنلاین, کاهش وزن, راههای کاهش وزن, برنامه غذایی برای کاهش وزن, رژیم غذایی برای کاهش وزن, مجله اینترنتی بیجارآنلاین, رژیم کاهش وزن, bijaronline, روشهای کاهش وزن, برنامه غذایی کاهش وزن, موثرترین روش کاهش وزن, برنامه کاهش وزن
دسته بندی :   دنیای ورزش / زیبایی اندام
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1449
» موضوع:درمان با ورزش
13 اردیبهشت 1399, 13:35

از بین روش های رفع غبغب، انجام حرکات و تمرینات کششی گردن و صورت راحت ترین گزینه است. این ورزش ها به کشش و تقویت عضلات صورت، گردن و فک کمک می کنند تا در نهایت باعث کاهش حجم غبغب شوند. از طرف دیگر، انجام تمرینات زیر از خشکی چانه و گردن پیشگیری می کند.

... برچسب ها :  غبغب زیر گلو خلاص شویم, از بین بردن غبغب با ورزش, رفع غبغب گلو با ورزش, چطور غبغب و چربی زیر گلو را آب کنیم, درمان غبغب با ورزش ساده, از بین بردن غبغب, آب کردن غبغب با ورزش ساده, بیجارآنلاین
دسته بندی :   دنیای ورزش / درمان با ورزش
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1412
» موضوع:تاریخچه رشته های ورزشی
1 اردیبهشت 1399, 11:49

پرش طول یکی از رشته‌های دو و میدانی است که در آن ورزشکار باید با انجام دورخیز و سپس با یک گام پرش خود را انجام بدهد. این رشته از سال ۱۸۹۶ برای مردان و از سال ۱۹۴۸ برای زنان وارد بازی‌های المپیک تابستانی شده‌است.

... برچسب ها :  آشنایی با ورزش پرش طول و قوانین آن, قوانین پرش طول, درباره ورزش پرش طول, آشنایی با ورزش پرش طو, تاریخچه ی ‍‍‍دومیدانی پرش طول, استارت پرش طو, مجله اینترنتی بیجارآنلاین, بیجارآنلاین
دسته بندی :   دنیای ورزش / تاریخچه رشته های ورزشی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1394
» موضوع:ورزش عمومی
13 فروردین 1399, 23:37

ورزشکاران و بدن‌سازان برای رسیدن به اهداف‌شان در ورزش همیشه به دنبال راهی برای بهبود عملکرد خود هستند. مصرف مواد مغذی می‌تواند به بدن شما کمک کند تا عملکرد بهتری در ورزش داشته باشید.

... برچسب ها :  پروتئین, کربوهیدرات, عضلات, تمرین, انرژی, تغذیه, تغذیه, ورزش, ورزش های عمومی
دسته بندی :   دنیای ورزش / ورزش عمومی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1366
» موضوع:ورزش عمومی
10 بهمن 1398, 14:07

ورزش هایی که در هنگام صبح انجام می دهید باعث می شود تا پایان روز در شرایط جسمی و روحی خوبی قرار بگیرید و نیازی به انجام ورزش های سخت نمی باشد.این تمرین ها بسیار ساده و سریع انجام می شوند و این به شما کمک میکند تا با حس و حال خوب و پر انرژی از خواب بیدار شوید.

... برچسب ها :  انجام, تمرین, تمرینات, بسیار, بکشید, ورزشی, ثانیه, تکرار, تقویت, انرژی, بازدم, هنگام, پایان, بگیرید, بیدار, زانوها, داشته, دارید, کشیده, آرامی
دسته بندی :   دنیای ورزش / ورزش عمومی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1314
» موضوع:زیبایی اندام
10 بهمن 1398, 13:49

برای رسیدن به لاغری و کاهش وزن باید در رعایت برخی از نکات با دقت عمل کرد، در ادامه قصد داریم رژیم کاهش وزن سریع در مدت کوتاه را شرح دهیم.

... برچسب ها :  غذایی, کالری, فلکسترین, بیشتر, استفاده, بخورید, دقیقه, غذاهای, بهترین, کنید،, انرژی, اضافه, رعایت, احساس, میزان, نتیجه, باشید, بیشتری, خوردن, حیوانی
دسته بندی :   دنیای ورزش / زیبایی اندام
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1313
» موضوع:تاریخچه رشته های ورزشی
1 بهمن 1398, 14:37

والیبال نشسته ورزشی برای معلولان است که برای بار اول در سال ۱۹۷۶ در تورنتو، کانادا برپا شد. در والیبال نشسته طول تور ۳ فوت یعنی 15/1 برای آقایان و 10/1 متر برای بانوان میباشد و زمین بازی ۶ در 5 متر است و ۲ متر منطقه حمله هر تیم است. معلولان دو یا یک پا قطع میتوانند در والیبال نشسته شرکت کنند. 

... برچسب ها :  بازیکنان, سرویس, قانون, منطقه, والیبال, والیبال نشسته, بازیکن, مسابقه والیبال, بیجار آنلاین
دسته بندی :   دنیای ورزش / تاریخچه رشته های ورزشی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1300
» موضوع:درمان با ورزش
28 دی 1398, 23:18

هیچ یک از ما نمی تواند ادعا کند که تابحال عصبانی نشده است. احساس خشم وعصبانیت مانند هر احساس دیگری طبیعی است ولی هنگامی که کنترل آن از دست برود، می‎‏تواند مشکلاتی را ایجاد کند؛ مشکلاتی در محل کار، ارتباطات فردی و زندگی. ولی راهکار آن چیست؟ با ما همراه باشید.

... برچسب ها :  عصبانیت, تمرین, کنترل, دویدن, ورزشی, طبیعی, ورزش, درمان با ورزش, بیجار آنلاین
دسته بندی :   دنیای ورزش / درمان با ورزش
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1292
» موضوع:ورزش عمومی
15 دی 1398, 10:19

ورزش کردن برای کودکان مثل بازي کردن، بسیار هیجان انگیز و نشاط آور است و همچنين برای رشد بهتر جسمی بسیار مهم و ضروری میباشد ، ولی والدین باید اگاهی های لازم در خصوص بهترین ورزش برای کودکان در گروه‌های سنی مختلف را بدانند.

... برچسب ها :  کودکان, مهارت, والدین, کودک و ورزش, دویدن و ورزش, سلامت کودک با ورزش, بیجار آنلاین
دسته بندی :   دنیای ورزش / ورزش عمومی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=1239